• Obniżka

NEEBo PUPPY R6:
Mapowanie laserem + SLAM
Siła ssąca 2200 Pa
Potężny akumulator 6400 mAh
Do 4 godzin pracy na jednym ładowaniu
Hybryda - odkurza i mopuje
Carpet boost - więcej mocy na dywanach

NEEBo hakii FLEX:
Do 10 godzin pracy na 1 ładowaniu
Aktywna redukcja szumów (ANC)
Obsługa aptX
Wodoodporność - IPX5

Kalkulator rat RATA 46zł mies.
1 654,00 zł
1 876,99 zł
Rata 46 zł/mies.

NEEBo R6 | NEEBo Flex

Zestaw 2 produktów, które ułatwią codzienne porządki w domu lub biurze, a także bezprzewodowe słuchanie muzyki.

1. NEEBo R6 (P-Series)

Odkurzacz automatyczny z mapowaniem laserowym i algorytmem nawigacji SLAM zapewnią wysoką dokładność i szybkość sprzątania. Dodatkowo wszelkie przeszkody zostaną bez problemu ominięte.

Potężny akumulator o pojemności aż 6400 mAh zapewnia do 4 godzin ciągłej pracy. Dzięki temu sprosta każdemu wyzwaniu, nawet w dużych, wielopokojowych mieszkaniach.

Siła ssąca 2200 Pa zapewnia odkurzanie nawet zabrudzonych dywanów, gdyż jest w stanie wyciągnąć z nich nie tylko kurz i włosy, ale i piasek.

Możliwość mopowania, to duża zaleta, gdyż po odkurzeniu może zmyć podłogę na mokro, co usunie wszelkie pozostałości.

Aplikacja mobilna pozwoli nie tylko kontrolować parametry urządzenia, ale także sterować jego pracą, wyznaczać harmonogramy sprzątania i wydawać polecenia głosowe.

2. NEEBo Flex

Niezależnie od tego, czy podróżujesz pociągiem, czy samolotem, słuchawki NEEBo Flex Bluetooth z aktywną redukcją szumów (ANC) ochronią Cię przed hałasem i zapewnią ci możliwość spokojnego słuchania muzyki i rozmów telefonicznych.
Wbudowany akumulator o wysokiej pojemności (160 mAh) zapewnia do 10 godzin pracy nawet przy dużej głośności. Do 2 tygodni czuwania i szybkie ładowanie do pełna w niespełna 2 godziny, sprawiają, że ich używanie jest przyjemne i wygodne.
Słuchawki NEEBo FLEX oferują wyjątkowej jakości bezprzewodowy dźwięk stereo zapewniany przez 13 mm przetworniki, które współpracują z układem zapewniającym obsługę formatu aptX.
Dzięki wodoodpornej konstrukcji, spełniającej założenia normy IPX5, możesz nosić te słuchawki podczas biegania w deszczu lub siedzenia przy basenie.
Niezwykle miękki pałąk na kark i lekkość konstrukcji samych słuchawek, zapewniają możliwość długotrwałego noszenia nawet podczas uprawiania intensywnych sportów.

Więcej dowiesz się z kart umieszczonych poniżej.

Napisz swoją opinię

NEEBo PUPPY R6 | NEEBo hakii FLEX

Zestaw 2 produktów, które ułatwią codzienne porządki w domu lub biurze, a także bezprzewodowe słuchanie muzyki:
1. NEEBo PUPPY R6 – robot hybrydowy 2w1 z nawigacją laserową, funkcją mopowania i czasem pracy do 240 minut! Wygodna i zaawansowana aplikacja mobilna.
2. NEEBo hakii FLEX to bezprzewodowe słuchawki, które pozwolą odciąć się od świata zewnętrznego (redukcja szumów i wkładki dokanałowe). Są odporne na zachlapanie.

Napisz swoją opinię

Zobacz opis NEEBo H-Flex | uprawiasz sport w ciszy. Albo z muzą w super jakości Zobacz opis NEEBo R6 puppy | z baterią 6400mAH. 4h pracy

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają

Alternatywy robotów sprzątających