BĄDŹ AWANGARDowy
  • Obniżka

NEEBo PUPPY R6:
Skanowanie laserem i zapisywanie mapy sprzątania
Wygodna aplikacja mobilna
Duża moc ssania - 2200 Pa
Bardzo długi czas pracy - do 4h!

NEEBo AIR:
Zdalne sterowanie przez aplikację
System wysokiej jakości filtrów HEPA13
Dotykowy panel dotykowy
Wskaźnik jakości powietrza
Opcja aromaterapii

Kalkulator rat RATA 63zł mies.
2 254,00 zł
1 964,14 zł
Rata 63 zł/mies.

Zestaw NEEBo R6 (P-Series) | NEEBo AIR

NEEBo R6 (P-Series) - Odkurzacz automatyczny z mapowaniem laserowym i algorytmem nawigacji SLAM zapewnią wysoką dokładność i szybkość sprzątania. Dodatkowo wszelkie przeszkody zostaną bez problemu ominięte.
Potężny akumulator o pojemności aż 6400 mAh zapewnia do 4 godzin ciągłej pracy. Dzięki temu sprosta każdemu wyzwaniu, nawet w dużych, wielopokojowych mieszkaniach.
Siła ssąca 2200 Pa zapewnia odkurzanie nawet zabrudzonych dywanów, gdyż jest w stanie wyciągnąć z nich nie tylko kurz i włosy, ale i piasek.
Możliwość mopowania, to duża zaleta, gdyż po odkurzeniu może zmyć podłogę na mokro, co usunie wszelkie pozostałości.
Aplikacja mobilna pozwoli nie tylko kontrolować parametry urządzenia, ale także sterować jego pracą, wyznaczać harmonogramy sprzątania i wydawać polecenia głosowe.

NEEBo AIR - Wprowadź czyste powietrze do swojego domu!
Jednym z najbardziej dokuczliwych i niebezpiecznych problemów, jakie dotykają ludność dużych miast jest tzw. smog. Nie tylko stanowi on poważną niedogodność, ale też wymiernie obniża jakość i długość naszego życia. Jakie są powody jego występowania, następstwa i jak się przed nim bronić?
Smog powstaje, gdy w powietrzu unosi się dużo pyłów powstających przy spalaniu paliw stałych i płynnych, a wiatr nie ma możliwości ich rozwiania.
Aby przeciwdziałać szkodliwym pyłkom, w tym PM2.5 najlepiej zakupić oczyszczacz powietrza NEEBo Air, który usunie większość szkodliwych cząsteczek z pomieszczenia, w którym będzie uruchomiony. Ten wydatek zwróci się szybko, bo pozwoli Tobie i Twoim bliskim uniknąć wielu poważnych problemów zdrowotnych związanych z zapadaniem na choroby górnych dróg oddechowych, dlatego warto go ponieść.
Nasze urządzenie korzysta z wysokiej jakości filtra HEPA13, filtra wstępnego i filtra z węglem aktywnym. Urządzenie, pomimo swoich niepozornych rozmiarów jest w stanie oczyścić powietrze  w pomieszczeniach o powierzchni do 15m². Przy wyborze urządzenia pamiętaj o wzięciu pod uwagę również wysokości pomieszczeń w swoim domu.
NEEBo Air ma dotykowy panel sterujący, który jest czytelny i łatwy w obsłudze. Co więcej, urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony.

Więcej dowiesz się z kart produktowych umieszczonych poniżej.

Specyficzne kody

EAN13
5903661865184

Napisz swoją opinię

NEEBo PUPPY R6 | NEEBo AIR

Zestaw dla osób ceniących sobie wygodę sprzątania i czyste powietrze:
1. NEEBo PUPPY R6 – robot hybrydowy 2w1 z nawigacją laserową i funkcją mopowania. Duża siła ssania i wygodna aplikacja mobilna.
2. NEEBo AIR - najlepiej zaprojektowany oczyszczacz powietrza na Polskim rynku. Wygodne sterowanie aplikacją mobilną.

Napisz swoją opinię

Zobacz opis NEEBo Air Zobacz opis NEEBo PUPPY R6 Black | z baterią 6400mAH

NOCNE WYPRZEDAŻE

Informuj mnie o
przecenach na

Korzystaj z okazji w Nocne Wyprzedaże