• Obniżka

NEEBo Laser:

Skanowanie laserem i zapisywanie mapy sprzątania 

Aplikacja w języku polskim - wirtualne ściany

Duża moc ssania przy zachowaniu długiego czasu pracy

NEEBo AIR:

Zdalne sterowanie przez aplikację

System wysokiej jakości filtrów HEPA13

Dotykowy panel dotykowy 

Wskaźnik jakości powietrza 

Opcja aromaterapii

Kalkulator rat RATA 52zł mies.
1 854,00 zł
1 577,00 zł
Rata 52 zł/mies.

NEEBo Laser - ZUPEŁNA NOWOŚĆ! Pierwszy model w naszej ofercie z wbudowanym modułem skanowania powierzchni laserowo.

W kategorii robotów sprzątających ten model ma wszystkie funkcje, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

NEEBo Laser przewyższył specyfikację modeli znanych konkurentów i ma możliwość mopowania.

Trzystopniowa regulacja mocy odkurzania sięga aż do 2500 Pa, co sprawia, że robot klasyfikuje, jako jeden z najsilniej odkurzających robotów na rynku.

Aplikacja mobilna do sterowania parametrami odkurzacza umożliwia wyznaczanie wirtualnych ścian, zaznaczanie pola do oczyszczenia oraz zapisuje mapy sprzątania. Urządzenie pracuje z siecią Wi-Fi 2,4 GHz.

*Poruszanie się robota jest w dużej mierze uzależnione od struktury podłoża. Jeżeli dywan ma miękką strukturę typu shaggy, to robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, sygnalizując to odpowiednim błędem. Ze względu na różne typy dywanów w polskich domach, producent nie gwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie).

Wprowadź czyste powietrze do swojego domu!

Jednym z najbardziej dokuczliwych i niebezpiecznych problemów, jakie dotykają ludność dużych miast jest tzw. smog. Nie tylko stanowi on poważną niedogodność, ale też wymiernie obniża jakość i długość naszego życia. Jakie są powody jego występowania, następstwa i jak się przed nim bronić?

Smog powstaje, gdy w powietrzu unosi się dużo pyłów powstających przy spalaniu paliw stałych i płynnych, a wiatr nie ma możliwości ich rozwiania.

Aby przeciwdziałać szkodliwym pyłkom, w tym PM2.5 najlepiej zakupić oczyszczacz powietrza NEEBo Air, który usunie większość szkodliwych cząsteczek z pomieszczenia, w którym będzie uruchomiony. Ten wydatek zwróci się szybko, bo pozwoli Tobie i Twoim bliskim uniknąć wielu poważnych problemów zdrowotnych związanych z zapadaniem na choroby górnych dróg oddechowych, dlatego warto go ponieść.

Nasze urządzenie korzysta z wysokiej jakości filtra HEPA13, filtra wstępnego i filtra z węglem aktywnym. Urządzenie, pomimo swoich niepozornych rozmiarów jest w stanie oczyścić powietrze  w pomieszczeniach o powierzchni do 15m2. Przy wyborze urządzenia pamiętaj o wzięciu pod uwagę również wysokości pomieszczeń w swoim domu.

NEEBo Air ma dotykowy panel sterujący, który jest czytelny i łatwy w obsłudze. Co więcej, urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony. Urządzenie pracuje z siecią Wi-Fi 2,4 GHz.air+laser

Specyficzne kody

EAN13
5907534798814

Napisz swoją opinię

NEEBo Laser | NEEBo Air

Zestaw dla osób ceniących sobie wygodę sprzątania i czyste powietrze:

1. NEEBo Laser – robot hybrydowy 2w1 z nawigacją laserową i funkcją mopowania. Możliwość sterowania komendami głosowymi (Google HOME, Amazon Alexa, Siri).

2. NEEBo AIR - najlepiej zaprojektowany oczyszczacz powietrza na Polskim rynku.

Napisz swoją opinię

Zobacz opis NEEBo Laser Zobacz opis NEEBo Air

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają

Alternatywy robotów sprzątających

1 977,00 zł 1 577,00 zł
Poznaj mnie