IRobot Roomba 980

Wirtualna ściana

Pojemność zbiornika na kurz – 600 ml

Aplikacja mobilna2 185,00 zł
Rata 61 zł/mies.

Opis

Wysokość
9,2 cm
Czas ładowania
180 min
Czas pracy
Do 120 min
Wielkość pojemnika
600 ml
Głośność
Do 65 dB
Filtry
HEPA

Napisz swoją opinię

IRobot Roomba 980

Napisz swoją opinię

Nawiguje po wielu pomieszczeniach

Używa wysokowydajnego schematu sprzątania i zestawu czujników, aby dostosować proces sprzątania do otoczenia. Manewruje wokół mebli, odkurza pod nimi oraz przy krawędziach.

Znajduje kurz i brud

Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba 980 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

Automatycznie zwiększa moc ssącą na dywanach

System czyszczący AeroForce z Carpet Boost zapewnia 10-krotnie większą moc dzięki automatycznemu zwiększaniu wydajności na dywanach i dywanikach, gdzie ukrywa się najwięcej kurzu i brudu.

Sprząta przy krawędziach i narożnikach

Wirująca szczoteczka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania, by wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.

Podwójne gumowe szczotki do wszystkich powierzchni

Specjalnie profilowane, elastyczne gumowe szczotki, przeznaczone do różnych powierzchni, doskonale przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów.

Automatyczne ładowanie i wznowienie pracy

Robot działa nieprzerwanie przez maksymalnie dwie godziny. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają

2 477,00 zł

 

Poznaj mnie