Sony WH1000XM3 Czarne

Aktywna redukcja szumów (ANC) najwyższej jakości

Granie do 30h z ANC na jednym ładowaniu!

Sterowanie dotykowo

Zaawansowana aplikacja mobilna

Obsługa zaawansowanych technologii i kodeków audio

Parowanie poprzez NFC1 235,00 zł
Rata 34 zł/mies.

PKT00281

Opis

Czas ładowania
10 minut wystarcza na 5h pracy
Czas pracy
Do 30h z ANC / Do 38h bez ANC
Waga
225g
Zastosowane technologie
SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC, 2DP, AVRCP, HFP, HSP, DSEE HX
Głośnik/Przetwornik
40mm, Polimery ciekłokrystaliczne powlekane aluminium
Inne
Procesor QN1 HD, Aktywna redukcja hałasu (ANC)
Panel sterowania
Dotykowy
Aplikacja mobilna
Tak
Łączność
Bluetooth 4.2, NFC, USB-C
Rama/Obudowa
Nagłowne, wokółuszne
Pasmo przenoszenia
4 - 40 000 Hz
Impedancja
47 omy
Czułość
104,5 dB

Napisz swoją opinię

Sony WH1000XM3 Czarne

Najlepsze słuchawki z aktywną redukcją hałasu (ANC) produkowane przez SONY. Sterowanie za pomocą dotyku i aplikacji mobilnej. Obsługa technologii i kodeków zapewniających najwyższą jakość dźwięku. Mogą automatycznie dopasowywać parametry do aktywności użytkownika zapewniając mu świetną jakość dźwięku i bezpieczeństwo. Mogą grać nieprzerwanie nawet do 30h!

Napisz swoją opinię

Twoja strefa dźwięku

Gwarantują Ci jeszcze więcej, zarówno pod względem precyzji odtwarzania dźwięku, jak i w zakresie osłabiania zewnętrznego hałasu. Obecnie najbardziej wszechstronny i cały czas udoskonalany system redukcji zakłóceń potrafi zapewnić prawdziwe wyciszenie wszystkiego, co otacza użytkownika, aby można było w pełni cieszyć się muzyką. Umożliwiają wytłumienie wybranych rodzajów dźwięku bez całkowitej izolacji.

Słuchawki bezprzewodowe z redukcją hałasów

Na własne uszy przekonaj się, jak to jest słuchać tylko muzyki. Dzięki zaawansowanej funkcji ANC słuchawki potrafią zredukować dźwięki takie ja gwar, dźwięk pojazdów, czy głosy. Sprawdzą się nie tylko na ziemi, ale także w powietrzu. Optymalizacja ciśnienia atmosferycznego zapewnia odpowiedni dźwięk na dużej wysokości, dzięki czemu nawet w czasie lotu model ten sprawdzi się idealnie.

Wybierz to, co chcesz usłyszeć

Funkcja inteligentnego słuchania Adaptive Sound Control natychmiast wykrywa Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie lub czekanie. Następnie na podstawie tego dostosowuje ustawienia dźwięków docierających do Ciebie z otoczenia. W poczekalni usłysz ważne komunikaty bez uciążliwego zgiełku. Możesz wybrać już dostępne tryby lub spersonalizować je za pomocą aplikacji Sony I Headphones Connect.

Naturalny dźwięk

Nie tylko technologia osłabiania hałasu stoi w słuchawkach na najwyższym poziomie. Mogą się one pochwalić także bezprzewodową technologią LDAC, umożliwiającą przesyłanie trzy razy większej ilości danych (niż tradycyjne Bluetooth). Dzięki czemu możesz cieszyć się dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, zbliżonym do tego przesyłanego przewodowo.

Najwyższa jakość wykonania

Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z mocnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz (Hi-Res Audio). Natomiast użycie w nich wzmacniacza S-Master HX poprawiło optymalizację sygnału audio oraz detaliczność brzmienia, a także ograniczyło zniekształcenia.

Zoptymalizowane pod każdym względem

Zatrać się w dźwiękach z Sony WH-1000XM3, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ciesz się dźwiękiem zoptymalizowanym pod kątem różnych warunków odsłuchowych, w tym: na świeżym powietrzu, scenach, w klubach, halach i arenach. Użyj aplikacji Sony I Headphones Connect i znajdź dźwięk idealny dla każdego utworu. Korzystając z ustawień wstępnych, które łatwo dostosują się do Twoich preferencji lub sam twórz własne tryby.

Wybierz kierunek dźwięku

Słuchawki WH-1000XM3 pozwolą Ci wybrać, gdzie chcesz skierować swój dźwięk. Kontrola pozycji dźwięku umożliwia działanie podobne do tego, jakim cechują się głośniki bezprzewodowe. To nie koniec optymalizacji. Funkcja Unique Personal Optimizing analizuje takie czynniki jak rozmiar głowy, okulary i włosy, a następnie dopasowuje do nich dźwięk.

Odzyskaj wszystkie skompresowane pliki

System DSEE HX poprawia brzmienie skompresowanych plików muzycznych, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Przywracając wysokie częstotliwości tracone w procesie kompresji, zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

Optymalizacja dźwięku

Zatrać się w dźwiękach, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ciesz się dźwiękiem zoptymalizowanym pod kątem różnych warunków odsłuchowych, w tym: na świeżym powietrzu, scenach, w klubach, halach i arenach.

Wygoda przez cały dzień

Bardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej zapewniają równe rozłożenie nacisku i lepsze dopasowanie (dzięki większej powierzchni kontaktu z ciałem). Jeszcze większą wygodę zapewnia większa i bardziej ergonomiczna przestrzeń na uszy. Dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.

Działaj skuteczniej dzięki asystentowi głosowemu

Załatwiaj codzienne sprawy z pomocą asystenta. Rozmawiaj ze znajomymi, znajduj informacje, słuchaj muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Kompatybilne z Asystent Google, Amazon Alexa i Siri.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają