JBL Tune 220 TWS Białe | PRZEDSPRZEDAŻ

Do 3h ciągłego odtwarzania

Dodatkowe 16h z etui ładującego

Bluetooth 5.0

Technologia JBL Pure Bass Sound399,00 zł
Rata 11 zł/mies.

JBL
PKT00278

Opis

Czas ładowania
Do 2h
Czas pracy
3h (słuchawki), dodatkowe 16h z etui
Akumulator
20 mAh (słuchawka) / 410 mAh (etui)
Waga
56 g
Zastosowane technologie
A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6
Głośnik/Przetwornik
12mm
Łączność
Bluetooth 5.0

Napisz swoją opinię

JBL Tune 220 TWS Białe | PRZEDSPRZEDAŻ

Bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniające 3h pracy i dodatkowe 16 godzin z etui ładującego. Przetworniki o średnicy 12mm. Technologia Bluetooth 5.0.

Napisz swoją opinię

JBL Pure Bass

Słuchawki douszne JBL TUNE 220TWS nie mają w sobie nic przeciętnego – wyróżniają się jakością audio. Dzięki 12,5-milimetrowym przetwornikom z technologią JBL Pure Bass Sound oferują ogromną moc brzmienia.

Aż 19 godzin słuchania muzyki

Odnajdź swój klimat i pozostań w nim. Te słuchawki zapewniają do 3 godzin muzyki non-stop i kolejne 16 godzin dzięki mieszczącemu się w kieszeni etui ładującemu.

Pozostawaj w kontakcie bez przewodów

Żadnych plączących się przewodów – tylko Ty i Twoja muzyka zawsze, gdy jej zapragniesz – na urządzeniach z systemem Android lub iPhone'ach. Od muzyki bezprzewodowej po rozmowy telefoniczne – zawsze dostępne, gdy jesteś w ruchu.

Podkręć swój styl

Może nie są zbyt duże, ale robią niemałe wrażenie eleganckim, metalicznym wykończeniem i przyjemną w dotyku powierzchnią. Wybierz klasyczną biel, lub inny kolor, który będzie odpowiadał Twojemu stylowi.

Prosta obsługa w podróży

Przechodź z listy odtwarzania do połączenia lub asystenta głosowego. Wygodny przycisk na prawej i lewej słuchawce – do przełączania utworów, odtwarzania i wstrzymywania muzyki, poleceń głosowych i odbierania połączeń – zapewniają kontrolę na każdym etapie podróży.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają