Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro Leśna zieleń | PRZEDSPRZEDAŻ

Do 9h odtwarzania audio

Do 24h odtwarzania z etui ładującym

5 minut ładowania daje do 1,5h grania

Solidne pałąki zauszne - dla sportowców1 129,00 zł
Rata 31 zł/mies.

BEATS
PKT00274

Opis

Czas ładowania
5 minut ładowania daje do 1,5h grania
Czas pracy
Do 9h grania, do 24h grania z etui
Waga
20,3 g
Zastosowane technologie
Układ Apple H1
Wymiary
Szerokość 5,6 cm

Napisz swoją opinię

Beats by Dr. Dre Powerbeats Pro Leśna zieleń | PRZEDSPRZEDAŻ

Słuchawki douszne Beats zapewniają naturalne brzmienie, dzięki dopracowanej akustycznie konstrukcji. Zapewniają komfort słuchania przez cały dzień dzięki ergonomicznemu kształtowi i idealnie dopasowanym wkładkom dousznym, które skutecznie tłumią hałas otoczenia.

Napisz swoją opinię

Dla sportowców

Słuchawki Powerbeats Pro zrewolucjonizują Twoje treningi. To w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne stworzone dla wybitnych sportowców. Nie mają żadnych przewodów, które blokowałyby Twoje ruchy. Regulowane, dopasowane pałąki zauszne można dostosować do swoich potrzeb dzięki różnym rodzajom wkładek, aby były wygodniejsze i nie przemieszczały się bez względu na ilość wylanego przez Ciebie potu.

Brzmienie

Za sprawą całkowicie przeprojektowanego układu akustycznego, który zapewnia wierne odwzorowanie dźwięku i jego większą czystość, a także szerszy zakres dynamiczny, słuchawki Powerbeats Pro oferują znakomite, zrównoważone brzmienie. Ponieważ jakość odtwarzania zależy przede wszystkim od dobrego dopasowania, opracowując te słuchawki douszne, koncentrowano się także na ich ergonomii i wygodzie użytkownika, aby słuchanie było jak najprzyjemniejsze.

Komunikacja bezprzewodowa

Dzięki łączności Bluetooth w standardzie Class 1 słuchawki dokanałowe BEATS BY DR. DRE Powerbeats Pro zapewniają większy zasięg i mniej przerw w przesyłaniu dźwięku, więc mimo Twojego ruchu działają przez cały czas. Każda ze słuchawek oddzielnie łączy się z Twoim uprzędzeniem, by zapewnić lepszą łączność i dać Ci swobodę w słuchaniu muzyki i prowadzeniu rozmów telefonicznych.

Pojemny akumulator

Słuchawki BEATS BY DR. DRE Powerbeats Pro spiszą się na medal w podróży. Każda ze słuchawek odtwarza dźwięk maksymalnie przez 9 godzin, więc muzyka będzie Ci towarzyszyć bez przerwy. A gdy używasz etui ładującego, całkowity czas odtwarzania wydłuża się do ponad 24 godzin. Gdy energia w akumulatorze będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1,5 godziny odtwarzania.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają