Apple AirPods 2

Do 5h słuchania muzyki

Do 3h rozmów

Wraz z etui ładującym do 24 godzin słuchania muzyki

Bezprzewodowe etui ładujące

Automatyczne włączanie po wyjęciu z etui

Płynne przełączanie pomiędzy urządzeniami Apple

Czujniki optyczne - muzyka wyłącza się automatycznie po wyjęciu z uszu744,00 zł
Rata 21 zł/mies.

APPLE
PKT00273

Opis

Czas ładowania
15 min zapewnia 3h słuchania muzyki lub 2h rozmów
Czas pracy
Do 5h muzyki, do 3h rozmów (słuchawka)
Waga
4g (słuchawka), 40g (etui)
Zastosowane technologie
Układ Apple H1
Wymiary
40,5 x 16,5 x 18 mm (słuchawka), 53,5 x 44,3 x 21,3 mm (etui)
Akcesoria
Bez­prze­wodowe etui ładujące, Przewód z Lightning na USB-A, Dokumentacja
Łączność
Bluetooth 5.0

Napisz swoją opinię

Apple AirPods 2

Nowe AirPods, wraz z bezprzewodowym etui ładującym, to słuchawki bezprzewodowe, które teraz pozwalają rozmawiać jeszcze dłużej. Wyjmujesz je z etui gotowe do współpracy z każdym Twoim urządzeniem.

Napisz swoją opinię

Poznaj AirPods

Niezrównane słuchawki bezprzewodowe, które teraz pozwalają rozmawiać jeszcze dłużej. Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym Twoim urządzeniem. Gdy masz je w uszach, są już podłączone, a Ty od razu zanurzasz się w bogatym dźwięku pierwszorzędnej jakości. I wszystko gra.

Bezprzewodowa doskonałość

AirPods parujesz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie i pozostają połączone z odtwarzaczem. Korzystanie z nich jest równie proste. Wyczuwają, kiedy masz je w uszach, i przestają grać po wyjęciu. Wszystko brzmi świetnie, niezależnie od tego, czy odtwarzasz dźwięk z iPhone'a, Apple Watch, iPada czy Maca.

Mocne nie tylko brzmieniem

AirPods wykorzystują zaprojektowany przez Apple układ H1, dzięki któremu szybciej i stabilniej łączą się bezprzewodowo. Przełączanie aktywnych urządzeń trwa teraz 2 razy krócej, a odbieranie telefonów – 1,5 raza krócej - niż w poprzedniej wersji. Cieszysz się więc najwyższej jakości dźwiękiem bez względu na to, czy akurat grasz, czy słuchasz muzyki lub podcastów.

Do 24 godzin grania

Po pełnym naładowaniu AirPods dają Ci do 5 godzin słuchania lub nawet 3 godziny rozmów, czyli o godzinę więcej niż poprzedni model. Etui przechowuje dość energii na wielokrotne ładowanie, łączny czas słuchania przekracza 24 godziny. Jeśli chcesz je szybko podładować, to wystarczy, że schowasz AirPods do etui na 15 minut, żeby słuchać muzyki do trzech godzin lub rozmawiać przez nawet dwie.

Natychmiastowa konfiguracja

AirPods natychmiast łączą się z iPhonem i Apple Watch, a przełączanie urządzeń odtwarzających dźwięk jest niezwykle proste. Jeśli chcesz posłuchać czegoś z Maca lub iPada, po prostu wybierz AirPods na tych urządzeniach1. Konfiguracja jest bezproblemowa, a jakość bezbłędna.

Słuchaj w duecie

Dzięki nowej funkcji Udostępnianie dźwięku łatwo podzielisz się piosenką, podcastem lub innym strumieniowanym materiałem z drugą parą słuchawek AirPods. Głośność w każdej z nich można regulować niezależnie. Jeśli AirPods znajdują się w etui, wystarczy, że zbliżysz je do iPhone’a lub iPada, z którego chcesz udostępniać treści, aby połączyć urządzenia jednym stuknięciem, a jeśli masz AirPods w uszach, po prostu przyłóż do drugiego urządzenia swojego iPhone’a.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają