Beats Studio3 Wireless – The Beats Skyline Collection - Nocna Czerń | PRZEDSPRZEDAŻ

Adaptacyjna redukcja szumów Pure ANC

Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym

Do 22h odtwarzania z ANC

Do 40h odtwarzania bez ANC

Układ Apple W11 499,00 zł
Rata 42 zł/mies.

PKT00271

Opis

Czas pracy
Do 22h odtwarzania z ANC, do 40h bez ANC
Waga
260g
Zastosowane technologie
Układ Apple W1, Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC)
Wymiary
Wysokość 18,4 cm
Inne
Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym
Akcesoria
Etui podróżne, Przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm, Uniwersalny przewód USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B), Skrócona instrukcja obsługi
Łączność
Bluetooth 4.0

Napisz swoją opinię

Beats Studio3 Wireless – The Beats Skyline Collection - Nocna Czerń | PRZEDSPRZEDAŻ

Kolekcję Beats Collection stworzono dla tych, którzy zawsze są na czele stawki. Dzięki znakomitej funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC) słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless pozwalają na absolutne skupienie, tak by nic nie stanęło Ci na drodze.

Napisz swoją opinię

Dopracowana akustyka

Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych. Automatycznie reagują na indywidualne potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Pure ANC

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless oferują najwyższy komfort słuchania dzięki funkcji aktywnej redukcji hałasu – Pure ANC. Pure ANC w słuchawkach Beats aktywnie tłumi niepożądane dźwięki z otoczenia. Słuchawki nieustannie monitorują szumy, by w razie potrzeby je zablokować.

Układ Apple W1

Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w procesor Apple W1. Ten energooszczędny procesor płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie urządzeń Apple, pobiera tak mało energii, że akumulator słuchawek wystarczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (całkowitej redukcji szumu), a system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią potrzebną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC (całkowitej redukcji szumu), w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

Dopasowane do Ciebie

Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora. Miękkie poduszki wokółuszne mają zaawansowane odpowietrzniki i oryginalny, ergonomiczny przegub, który pozwala na indywidualne, elastyczne dopasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna – lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

Dwie wersje podłączenia

Słuchawki mogą pracować w trybie bezprzewodowym, łącząc się ze smartfonami poprzez Bluetooth lub przewodowo za pomocą dołączonego przewodu minijack 3,5mm – RemoteTalk. W zestawie znajduje się też uniwersalny przewód USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B).

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają