Xiaomi Mi True Wireless Biały

Wodoodporne - IPX4

Do 3h grania (10 z etui)

Bluetooth 4.2

Obsługa kodeka AAC

Ładowanie do pełna w 1h250,00 zł
Rata 7 zł/mies.

Xiaomi
PKT00270

Opis

Czas ładowania
Do 1h z etui
Czas pracy
Do 3h (słuchawka), do 10 h (z etui)
Waga
2x5,8g (słuchawki), 58g (etui)
Zastosowane technologie
Kodek AAC HD, BLE, HFP, HSP, A2DP, AVRCP
Głośnik/Przetwornik
7mm
Akcesoria
3 pary silikonowych wkładek dousznych (XS, S, L), Etui ładujące, Przwód USB-C, Instrukcja obsługi
Łączność
Bluetooth 4.2

Napisz swoją opinię

Xiaomi Mi True Wireless Biały

Słuchawki bezprzewodowe zapewniające 3 godziny grania po godzinnym ładowaniu. Etui ładuje się przez gniazdo USB-C. Sterowanie odbywa się dotykowo - nie trzeba mocno wciskać żadnych przycisków. Wodoodporność IPX4.

Napisz swoją opinię

Swoboda

Poczuj swobodę muzyki ze słuchawkami Xiaomi Mi True Wireless. Wygodna kontrola jednym palcem gwarantuje szybki dostęp do ulubionych piosenek, a doskonała jakość dźwięku ACC HD sprawi, że doświadczysz muzyki na niespotykanym poziomie.

Swoboda prawdziwej łączności bezprzewodowej

Mi True Wireless są całkowicie bezprzewodowe. Ze słuchawek nie wychodzą żadne przewody, co daje zupełnie nowe wrażenie pełnej swobody podczas słuchania. Mimo małego rozmiaru słuchawki zapewniają dźwięk o wysokiej jakości.

Przełączaj tryby i dziel się nimi z kim chcesz

Oderwij się od ograniczeń słuchawek przewodowych. Gdy ktoś dzwoni do Ciebie, wystarczy wyjąć jedną słuchawkę, aby automatycznie przełączyć się w jednosłuchawkowy tryb rozmów. Możesz nawet dać jedną ze słuchawek znajomemu, aby wspólnie słuchać piosenki i tupać do rytmu.

Wyjmij, aby wstrzymać

Wbudowane czujniki podczerwieni informują słuchawki o ich założeniu. Możesz wyjąć dowolną słuchawkę, aby automatycznie wstrzymać odtwarzanie, dzięki czemu nie przegapisz ani sekundy muzyki i nie rozładujesz akumulatora.

Zaawansowana technologia

Magnes neodymowy + tytanowy głośnik typu cewkowego zapewnia odtwarzanie pełnego pasma dźwięku. Włącz tryb redukcji szumów, aby uzyskać jeszcze czystszy dźwięk.

Dźwięk w jakości HD

Słuchawki bezprzewodowe Mi True obsługują kodek AAC, co oznacza, że lepiej odtwarzają oryginalny dźwięk, a wokale nie mieszają się z instrumentami. Dobra muzyka zasługuje na odtwarzanie w wysokiej jakości.

Wyraźne rozmowy, mniej szumów tła

Obie słuchawki są wyposażone w mikrofony o wysokiej czułości, które skutecznie eliminują szumy tła dzięki technologii formowania wiązki + ENC, dzięki czemu rozmowa jest tak samo wyraźna dla wszystkich rozmówców.

Ładowanie w podróży dzięki wydajnemu akumulatorowi

Etui na słuchawki ma wystarczającą moc, aby zapewnić dziesięć godzin odtwarzania. Ładowanie przez zaledwie dziesięć minut wystarcza na 70 minut słuchania, a godzina ładowania zapewnia pełne naładowanie i wystarczającą ilość energii na dwa dodatkowe cykle pracy. Etui jest wyposażone w port USB typu C. Zabierz je ze sobą, aby zapewnić naładowanie i słuchać muzyki przez cały dzień.

Szybkie połączenie i natychmiastowe rozpoczęcie słuchania

Po pierwszym sparowaniu z urządzeniem słuchawki automatycznie łączą się po wyjęciu ich z etui ładującego. Po 30 minutach bezczynności słuchawki przechodzą w tryb uśpienia, ale do ponownego podłączenia wystarczy umieścić je w uszach.

Dotknij dwukrotnie, aby rozpocząć inteligentne sterowanie

Uruchom asystenta głosowego, dwukrotnie naciskając przycisk słuchawki. Obsługiwane są różne systemy asystentów głosowych. Dzięki technologii redukcji szumów otoczenia ENC asystent głosowy nie będzie miał żadnych problemów z usłyszeniem Cię, niezależnie od otoczenia.

Bezpieczne i wygodne noszenie

Każda słuchawka waży zaledwie 5,8 g i została zaprojektowana z myślą o dopasowaniu do ucha. Silikonowe wkładki douszne zmniejszają hałas z zewnątrz i jednocześnie poprawiają komfort i stabilność podczas noszenia. Słuchawki są wodoodporne (IPX4), więc można z nich bez obaw korzystać podczas treningu.

Wygodne etui

Jedno etui służące do przechowywania i ładowania słuchawek. Etui i słuchawki ważą łącznie zaledwie 58 g. Stanowi ono wygodną ochronę dla słuchawek oraz zapewnia zawsze naładowane słuchawki.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają