NEEBo Moon (H Series)

Bezprzewodowe słuchawki douszne, które świetnie wyglądają!

UZUPEŁNIJ SWÓJ STYL

Inspirowane elegancją i wyjątkowością księżyca, bezprzewodowe słuchawki NEEBo Moon (H Series) są zaprojektowane dla entuzjastów sportu, którzy kładą nacisk na praktyczność i estetykę.

DOPASOWANE DO MNIEJSZYCH USZU

Ludzkie uszy różnią się wielkością. Gdy ludzie z dużymi uszami mogą korzystać z mniejszych bezprzewodowych słuchawek dousznych, a Ci z mniejszymi uszami (nastolatki, jak i większość kobiet) mogą mieć problem ze znalezieniem dla siebie słuchawek o odpowiednich rozmiarach. Dlatego NEEBo Moon (H Series) zostały zaprojektowane tak, aby były mniejsze i lżejsze od konkurencyjnych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Wszystko dla Twojej wygody. Zapewniliśmy 3 różne komplety nakładek słuchawkowych, aby można było lepiej dopasować je do swoich uszu.

DETALE MAJĄ ZNACZENIE

Piękne detale cieszą nas tak samo jak Ciebie. Stworzone z przyjemnego w dotyku materiału, urocze NEEBo Moon (H Series) są tak małe, jak puderniczka, dzięki czemu można je spakować nawet do małej torebki. Wyjątkowy i bardzo trendy kolor NEEBo Moon (H Series) pozwoli na reprezentowanie Twojego nastroju i nietuzinkowej osobowości. Z nimi na pewno wyróżnisz się z tłumu!

INTELIGENTNE STEROWANIE

Uruchomienie NEEBo Moon (H Series) jest tak samo minimalistyczne i łatwe jak ich konstrukcja. Dzięki czujnikowi Halla słuchawki włączają się, gdy tylko otworzysz etui. Dzięki Bluetooth 5.0 NEEBo Moon (H Series) bezproblemowo sparują się z twoim smartfonem. Dotykowym przyciskiem wygodnie uruchomisz i zatrzymasz muzykę, zmienisz utwory na poprzedni bądź następny, a także odbierzesz i odrzucisz połączenia telefoniczne.

NIESAMOWITY DŹWIĘK PRZY KAŻDYM GATUNKU MUZYCZNYM

Dynamiczne przetworniki z membraną o średnicy 5,8 mm zastosowane w słuchawkach NEEBo Moon (H Series) sprawią, że ulubione utwory odsłuchasz ze wszystkimi detalami, niezależnie od tego, czy będzie to POP, czy metal. Twoje NEEBo Moon (H Series) świetnie sprawdzą się w każdym z Twoich ulubionych gatunków muzycznych.

MOCNY AKUMULATOR

Nie daj się zwieść rozmiarowi słuchawek NEEBo Moon (H Series). Wbudowane w nie akumulatory zapewnią Ci do 6 godzin słuchania muzyki, co jest wystarczające do przebiegnięcia dystansu pełnego maratonu. Power bank znajdujący się w etui pozwoli na doładowanie słuchawek, co zapewni do 15 dodatkowych godzin pracy. Etui ładowane jest poprzez port USB-C, dzięki czemu można to zrobić wygodnie i szybko.

WODOODPORNE - IPX5

Twoje słuchawki NEEBo Moon (H Series) są wodoodporne, co potwierdza spełnienie założeń normy IPX5. Bez problemu możesz je zabrać na siłownię, a nawet biegać z nimi w deszczu. Zachlapanie nie robi na nich wrażenia.

OBSŁUGA ASYSTENTÓW GŁOSOWYCH

Słuchawki NEEBo Moon (H Series) bez problemu współpracują ze wszystkimi popularnymi asystentami głosowymi, które występują w smartfonach z Google Assistant i Siri na czele.

MINI STACJA ŁADUJĄCA

Etui z wbudowanym powerbankiem ładującym bezprzewodowe słuchawki HAKII Moon, jest tak mała jak muffinka, dzięki czemu wyjątkowo przenośna i może być jednym z akcesoriów, które przechowujesz w torbie na co dzień.

WEJŚCIE USB TYPU C

Bezprzewodowe słuchawki douszne NEEBo Moon (H Series) mają wejście USB typu C. To nowoczesne i uniwersalne złącze można znaleźć w większości nowych smartfonów i innych mobilnych urządzeń, dlatego jeśli masz już taki smartfon, to nie potrzebujesz dodatkowego przewodu lub przejściówki do ładowania akumulatora w etui.