Neato Botvac D6

Skanowanie laserowe LaserSmart

Mapowanie pomieszczeń

System linii No-Go

Filtr Ultra Performance

Wydajny mechanizm sprzątający SPINFLOW

Kształt litery D1 897,00 zł
Rata 53 zł/mies.

Opis

Wysokość
9,9 cm
Czas ładowania
Do 150 minut
Moc
45 W
Wielkość pojemnika
0,7l
Koła
Pokonuje przeszkody do 19 mm
Głośność
Do 70 dB
Waga
3,35 kg
Wymiary
9,9 x 31,9 cm
Filtry
HEPA
Aplikacja mobilna
Tak
Łączność
Wi-Fi 2,4 GHz
Czujniki / zabezpieczenia
Spadku, zderzenia

Napisz swoją opinię

Neato Botvac D6

Robot odkurzający do różnorodnych powierzchni płaskich, wyposażony w wydajny filtr Ultra Performance, technologię skanowania laserowego LaserSmart oraz sterowanie bezprzewodowe.

Napisz swoją opinię

Sprzątanie dla każdego. Inteligencja dla wszystkich.

Ciesz się inteligentniejszym, dokładniejszym sprzątaniem, które pasuje do Twojego domu i stylu życia dzięki charakterystycznej konstrukcji w kształcie litery D, technologii LaserSmart, wirtualnym liniom No-Go i nie tylko.

Nawiguje za pomocą laserów

Neato wykorzystuje LIDAR, tak jak samojezdne samochody, do mapowania całego domu, sprzątania każdego pomieszczenia i poruszania się po prawie wszystkich typach powierzchni. Robot odkurzający Neato zapewnia wszechstronność pasującą do Twojego domu i stylu życia na twardym drewnie, dywanie lub płytkach.

Poza granicami dla robotów

Trzymaj roboty z dala od obszarów, których nie chcesz, dzięki liniom No-Go. Masz miejsce z wyjątkowo delikatnym wystrojem, miejsce na miski dla zwierząt lub miejsce na podłodze, w którym dzieci zwykle mają swoje zabawki? Ustaw linie No-Go, aby powiedzieć Neato, że te miejsca ma omijać.

Pułapka na alergeny

Twój robot zbiera dużo kurzu i śmieci. Filtr o wysokiej wydajności został zaprojektowany tak, aby wyłapywać elementy, które powodują kichanie i swędzenie, wychwytując do 99% drobnych roztoczy, cząstek i alergenów.

Szczotka główna o długości 27 cm

Duży mechanizm sprzątający (Spinflow™), ze szczotką combo o długości aż 27 cm, umiejscowiony z przodu robota, wraz z bardzo mocną turbiną zasysającą, mogącą pracować w dwóch trybach Eco i Turbo. Poradzi sobie z usunięciem różnego rodzaju zabrudzeń, a także sierści zwierząt, zarówno z twardych podłóg, jak i z dywanów

Aplikacja mobilna

Zainstalowanie aplikacji Neato na smartfonie daje dostęp do kontrolowania robota. Dzięki aplikacji można sprawdzać podsumowanie sprzątania, statystyki, ustawiać opcje sprzątania, tryby pracy lub ustalić harmonogram.

Multifloor

W Neato Botvac D7 można utworzyć mapy nawet trzech różnych pięter. Na każdej mapie można dowolnie dodawać wirtualne ściany (No-Go Lines).

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt

3 077,00 zł 2 477,00 zł
Poznaj mnie