Neato Botvac D4

Skanowanie laserowe LaserSmart

Mapowanie pomieszczeń

System linii No-Go

Filtr Ultra Performance

Wydajny mechanizm sprzątający SPINFLOW

Kształt litery D1 499,00 zł
Rata 42 zł/mies.

Opis

Wysokość
9,9 cm
Czas ładowania
Do 100 minut
Moc
45W
Czas pracy
Do 75 minut
Wielkość pojemnika
0,7l
Koła
Pokonuje przeszkody do 19 mm
Głośność
Do 70 dB
Waga
3,35 kg
Wymiary
9,9 x 31,9 cm
Filtry
HEPA
Aplikacja mobilna
Tak
Łączność
Wi-Fi 2,4 GHz
Czujniki / zabezpieczenia
Spadku, zderzenia

Napisz swoją opinię

Neato Botvac D4

Robot odkurzający do różnorodnych powierzchni płaskich, wyposażony w wydajny filtr Ultra Performance, technologię skanowania laserowego LaserSmart oraz sterowanie bezprzewodowe.

Napisz swoją opinię

Sprzątanie dla każdego. Inteligencja dla wszystkich.

Ciesz się inteligentniejszym, dokładniejszym sprzątaniem, które pasuje do Twojego domu i stylu życia dzięki charakterystycznej konstrukcji w kształcie litery D, technologii LaserSmart, wirtualnym liniom No-Go i nie tylko.

Nawiguje za pomocą laserów

Neato wykorzystuje LIDAR, tak jak samojezdne samochody, do mapowania całego domu, sprzątania każdego pomieszczenia i poruszania się po prawie wszystkich typach powierzchni. Robot odkurzający Neato zapewnia wszechstronność pasującą do Twojego domu i stylu życia na twardym drewnie, dywanie lub płytkach.

Poza granicami dla robotów

Trzymaj roboty z dala od obszarów, których nie chcesz, dzięki liniom No-Go. Masz miejsce z wyjątkowo delikatnym wystrojem, miejsce na miski dla zwierząt lub miejsce na podłodze, w którym dzieci zwykle mają swoje zabawki? Ustaw linie No-Go, aby powiedzieć Neato, że te miejsca ma omijać.

Pułapka na alergeny

Twój robot zbiera dużo kurzu i śmieci. Filtr o wysokiej wydajności został zaprojektowany tak, aby wyłapywać elementy, które powodują kichanie i swędzenie, wychwytując do 99% drobnych roztoczy, cząstek i alergenów.

Szczotka główna o długości 27 cm

Duży mechanizm sprzątający (Spinflow™), ze szczotką combo o długości aż 27 cm, umiejscowiony z przodu robota, wraz z bardzo mocną turbiną zasysającą, mogącą pracować w dwóch trybach Eco i Turbo. Poradzi sobie z usunięciem różnego rodzaju zabrudzeń, a także sierści zwierząt, zarówno z twardych podłóg, jak i z dywanów

Aplikacja mobilna

Zainstalowanie aplikacji Neato na smartfonie daje dostęp do kontrolowania robota. Dzięki aplikacji można sprawdzać podsumowanie sprzątania, statystyki, ustawiać opcje sprzątania, tryby pracy lub ustalić harmonogram.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt

3 077,00 zł 2 477,00 zł
Poznaj mnie