Ecovacs Deebot OZMO 950

Laserowe mapowanie pomieszczeń

Dwie metody ssania (z rolką i bez)

Potężny akumulator 5200 mAh

Do 200 minut ciągłej pracy!

Hybryda - odkurza i mopuje

Funkcja rozpoznawania nawierzchni

Aplikacja mobilna2 399,00 zł
Rata 67 zł/mies.

ECO-DE
PKT00250

Opis

Wysokość
9,3 cm
Czas ładowania
Do 5h
Moc
40W
Czas pracy
Do 200 minut
Wielkość pojemnika
430 ml
Pojemnik na wodę
240 ml
Koła
Pokonuje bariery do 20 mm
System przeciw-upadkowy
Tak
Mopowanie
Tak
Głośność
Do 66 dB
Akumulator
5200 mAh
Algorytmy nawigacyjne
Laser
Pilot
Brak
Stacja dokująca
Tak
Ssanie
1500 Pa
Zastosowane technologie
Smart Navi 3.0
Filtry
HEPA
Inne
Możliwość pracy bez szczotki rolkowej, pływająca szczotka
Aplikacja mobilna
Tak

Napisz swoją opinię

Ecovacs Deebot OZMO 950

Hybrydowy odkurzacz automatyczny z laserowym mapowaniem pomieszczeń. Odkurza i mopuje. Funkcja rozpoznawania nawierzchni nie pozwoli mopować dywanów. Wiele możliwości dostosowywania trybów pracy do preferencji użytkownika. Aplikacja mobilna do sterowania. 

Napisz swoją opinię

Ecovacs Deebot OZMO 950

Odkurzacz i mop, w połączeniu z funkcją rozpoznawania rodzaju powierzchni w celu maksymalizacji wydajności, sprawiają, że ten robot rozwiąże problemy z czyszczeniem podłogi w domu.

Mapowanie laserem

Dzięki technologii Smart Navi 3.0, model O950 można bez problemu dostosować do swoich potrzeb. Bezpiecznie skanuje laserem, mapuje i planuje ścieżkę czyszczenia, która dopasowuje się do Twojego domu, aby zapewnić najskuteczniejsze możliwe sprzątanie.

Mapa wizualna mieszkania

Skorzystaj z mapy wizualnej, aby przydzielić zadania czyszczenia, sprawdzić postępy w sprzątaniu i znacznie więcej.

Wydajne planowanie ścieżki czyszczenia

Po zeskanowaniu i wygenerowaniu mapy mieszkania DEEBOT OZMO 950 automatycznie zaplanuje wydajną ścieżkę czyszczenia, aby nie tracić czasu na zbędne jeżdżenie od punktu do punktu..

Wirtualne ściany

Ustaw czas, miejsce i sposób sprzątania dla modelu O950 kilkoma ruchami palca. Zdefiniuj wirtualne ściany, a O950 zapewni całkowicie dostosowane do Twoich wymagań sprzątanie w wybranych przez Ciebie miejscach.

Sprzątanie w wybranych strefach

Dzięki opcji sprzątania w wybranych strefach można częściej czyścić obszary o dużym priorytecie, silnym poziomie zabrudzania lub dostosowywać sprzątanie do aktualnych potrzeb.

Selektywne tryby sprzątania

Użyj odpowiedniego trybu sprzątania dla uzyskania najlepszych rezultatów. Tryb automatyczny do czyszczenia ogólnego, tryb czyszczenia powierzchni do określonych obszarów i tryb niestandardowy do czyszczenia konkretnie wskazanego miejsca.

Inteligentne czyszczenie różnych rodzajów podłóg

Robot wyposażony w funkcję identyfikacji dywanu stanowi wydajne rozwiązanie do czyszczenia zarówno dywanów, jak i podłóg. DEEBOT OZMO 950 może automatycznie zwiększyć moc ssania, aby skuteczniej czyścić dywany lub wykorzystać połączenie odkurzacza i mopa do precyzyjnego sprzątania podłóg.

Systemem mopowania OZMO

Sterowana elektronicznie pompa wodna dokładnie dozuje wodę z dużego zbiornika, co umożliwia przecieranie podłogi na mokro. Ponadto robot wyposażony jest w czujniki pozwalające na automatyczne przełączanie w tryb mycia lub zatrzymanie zwilżania – dzięki temu sprzątanie jest bezpieczne i dokładne.

Identyfikacja dywanu

Jeżeli podczas pracy robota DEEBOT OZMO 950 czujniki identyfikacji dywanu wykryją miękkie podłoże, moc ssania zostanie automatycznie zwiększona, co zapewnia skuteczniejsze odkurzanie. W procesie mycia na mokro robot DEEBOT omija dywany, sprzątając tylko obszary wokół nich.

Zmienne metody ssania

Metodę ssania można zmienić w zależności od potrzeb. Ssanie bezpośrednie idealnie nadaje się do zbierania włosów i sierści bez plątania się ich w szczotkę. Główna szczotka pozwala za to uzyskać lepsze zbieranie i bardziej dogłębne czyszczenie, w szczególności na dywanach.

Kontrolę masz w kieszeni

Z aplikacją ECOVACS na smartfona możesz bez żadnego wysiłku zaplanować sprzątanie, ustawić tryb czyszczenia i monitorować bieżący status urządzenia. Zawsze masz możliwość sterowania swoim robotem – w dowolnym miejscu i czasie.

Automatyczne wznowienie czyszczenia

Gdy zabraknie energii, robot wróci do stacji ładującej aby uzupełnić energię, a potem dokończy sprzątanie od miejsca, w którym skończył. .

Sygnalizacja głosowa

Dzięki funkcji głosowych komentarzy zawsze wiesz, jakie czynności są aktualnie wykonywane. DEEBOT raportuje wszystkie najważniejsze informacje w czasie rzeczywistym.

Pokonuje przeszkody do 20 mm

DEEBOT ma duże kółka o wysokiej przyczepności do podłoża. Dzięki nim jest w stanie pokonywać progi, podjężdżać na dywany o grubości do 20 mm.

Technologie Ecovacs

Technologia wykrywania przeszkód, Technologia bezpieczne schody, Inteligentny system filtracji, Automatyczne uruchomienie jednym dotknięciem

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają

2 477,00 zł

 

Poznaj mnie