Roborock S5 MAX

Robot hybrydowy - odkurza i zmywa podłogę

Skanowanie laserem

Elektrycznie sterowany zbiornik na wodę (290 ml)

Sterowany aplikacją mobilną1 698,00 zł
Rata 47 zł/mies.

Xiaomi
PKT00162
Oceń 
lolka
2020-05-04

są lepsze

Nie warto moim zdaniem, są lepsze, brakuje drugiej szczotki

Napisz swoją opinię

Roborock S5 MAX

Dostawa w sierpniu Pierwszy model xiaomi - hybrydowy 2w1, IV-tej generacji Robot, odkurza i zmywa podłogę na mokro. Skanowanie laserem i zaawansowane algorytmy sprzątania pozwalają mu na szybkie odkurzenie całego mieszkania. Wirtualne ściany, strefy zakazane - wszystko ustawisz w mobilnej aplikacji.Jego wadą w stosunku do Roborock s6 jest stosunkowo duży hałas podczas pracy

Napisz swoją opinię

Roborock S5 MAX

Zafunduj sobie świeżo zmytą podłogę każdego dnia dzięki S5 Max. Zaprojektowano tego robota z myślą o bezproblemowym, zautomatyzowanym zmywaniu. Wyposażono go w pojemny zbiornik na wodę, precyzyjną kontrolę nasączania mopa, wirtualne strefy-bez-mopowania i wiele innych.

Duży elektrycznie sterowany zbiornik na wodę

Elektrycznie sterowany zbiornik na wodę ma zupełnie nowa precyzyjną pompę. Pojemność zbiornika to 290 ml, co wystarcza do mopowania 200m2 na raz.

Stałe dociskanie mopa do podłogi

Sprężyny dociskają końcówkę mopa do podłogi stałą wartością 300g. Dzieki temu mop dociskany jest do podłoża niezależnie od tego, jak porusza się robot.

Precyzjne dozowanie wody

Precyzyjne dozowanie wody zapewnia kontrolę nawilżania mopa i zużycia wody. Możesz dobrać najlepszą ilość wody do czyszczenia różnych typów podłóg.

Sam ustawisz strefy bez mopowania

Ustaw strefy bez mopowania wokół dywanów, dzieki czemu unikniesz ich zmoczenia. Moższ odkurzać i mopować podłogi, a po wjeździe na wywan wyłacza się nawilżanie ściereczki, aby nie był on wilgotny.

Automatyczne odcięcie wody

Wypływ wody jest całkowicie odcinany, gdy S5 Max podjedzie do stacji ładującej po skończonej pracy. Możesz spokonie zostawić robota z pełnym zbiornikiem, aby był gotowy do pracy.

Wysoka precyzja nawigacji

Precyzyjny system nawigacji laserowej skanuje pomieszczenia z prędkością 300 obr/min, tworząc mapę mieszkania w czasie rzeczywistym.

Adaptacyjne planowanie trasy

Algorytmy adaptacyjne obliczają najbardziej wydajną drogę czyszczenia dla każdego pokoju, wykorzystując kształt i lokalizację przeszkód. Dzięki temu czyszczenie jest do 15% szybsze od innych technologii.

Planowanie sprzątania

Planowanie sprzątania (harmonogram) pozwala na ustawienie sprzątania na różne dni i godziny. Możesz wybrać nawet siłę ssania i ilość wody nawilżającej mop.

Wirtualne bariery i czyszczenie stref

Umieść wirtualne strefy zabronione i bariery lub skieruj robota do czyszczenia określonych miejsc za pomocą aplikacji Roborock.

Pokonuje wysokie bariery

Wspina się łatwo ponad na przeszkody (progi, dywany, itp.) mające do 2 cm wysokości. Automatyczne przełącza ssanie na maksimum podczas czyszczenia dywanu.

Pojemny akumulator

Mocne ssanie łatwo zbiera brud z twardych podłóg, a także z miękkich, puszystych dywanów. Akumulator o pojemności 5200 mAh pozwala na czyszczenie do 190 minut w trybie cichym.

Inteligentne zarządzanie energią

Podczas czyszczenia większej przestrzeni robot oblicza, ile miejsca pozostaje do czyszczenia i powraca, aby doładować akumulator na tyle, żeby zakończyć sprzątanie, zamiast ładować się do 80% pojemności.

Łatwa instalacja

Elementy można instalować i usuwać szybko i łatwo.

Szybka i łatwa konserwacja

Konserwacja powinna być łatwa i szybka, dlatego Robot ma szczotkę główną na szybkozłączce, podobnie jak uchwyt mopa, zbiornik na wodę i pojemnik na śmieci. Filtr powietrza i końcówka mopa są zmywalne. Pozwala to na użycie ich przez dłuzszy czas, zanim trzeba je będzie wymienić.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają

2 477,00 zł

 

Poznaj mnie