*}

Neato Botvac D7

Skanowanie laserowe LaserSmart

Mapowanie pomieszczeń

System Nu-Go-Line

Filtr Ultra Performance

Wydajny mechanizm sprzątający SPINFLOWKalkulator rat RATA 61zł mies.
2 199,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie 0000-00-00

Odkurzacz automatyczny Neato Robotics D7 ma laserowy system mapowania pomieszczeń, który wraz z aplikacją mobilną na smartfony pozwala na wydajne sprzątanie całości lokalu, jak również tylko konkretnych pomieszczeń.

System NU-GO-LINE pozwala na ustalanie miejsc, w które robot sprzątający Neato Robotics D7 ma nie wjeżdżać.

W aplikacji można ustalić harmonogram sprzątania, dzięki czemu będzie ono wykonywane tylko, gdy użytkownik jest poza lokalem.

Kształcie przypominający literę „D” ułatwia dokładne oczyszczenie trudno dostępnych miejsc. Urządzenie jest w stanie dotrzeć blisko krawędzi ścian, a wysokość 10 cm pozwala mu odkurzać również pod meblami.

System szczotek składający się z dużego mechanizmu spiralnego o długości 27,6 cm oraz szczotki bocznej wychwytuje różnorodne zanieczyszczenia, w tym kurz, włosy, okruchy oraz sierść zwierząt.

Neato Robotics D7 to urządzenie przyjazne alergikom, gdyż zainstalowany w nim filtr powietrza zatrzymuje do 88% zanieczyszczeń, w tym drobiny kurzu większe od 0,3 mikrona, grzyby, wirusy, pyłki i komórki pierwotniaków.

Zbiornik na zanieczyszczenia pomieści 0,7 l śmieci, co pozwala na długie odkurzanie bez potrzeby częstego opróżniania pojemnika.

PKT00149

Opis

Wysokość
10 cm
Czas ładowania
Do 3h
Czas pracy
do 120 min
Wielkość pojemnika
700 ml
Pojemnik na wodę
Brak
Mopowanie
Nie
Głośność
69 dB
Akumulator
4200 mAh
Algorytmy nawigacyjne
LASER
Stacja dokująca
Tak
Waga
7,8 kg
Ssanie
Do 2500 Pa
Zastosowane technologie
budowanie wirtulanej mapy laserem Neato LaserSmart, konstrukcja Neato D-Shape, sprzątanie kilku pomieszczeń w jednym cyklu Neato Multi Room Cleaning, system szczotek Neato SpinFlow Power Clean System
Filtry
HEPA
Aplikacja mobilna
Tak

Napisz swoją opinię

Neato Botvac D7

Niezawodny robot odkurzający do różnorodnych powierzchni płaskich, wyposażony w wydajny filtr Ultra Performance, technologię skanowania laserowego LaserSmart oraz sterowanie bezprzewodowe.

Napisz swoją opinię

Poznaj
Neato Botvac D7

Wydajny robot odkurzający do różnorodnych powierzchni płaskich, wyposażony w wydajny filtr Ultra-Hepa, technologię skanowania laserowego LaserSmart oraz sterowanie bezprzewodowe.

Sterowanie
bezprzewodowe

Pracę Neato D7 z modułem Wi-Fi możesz kontrolować z poziomu aplikacji mobilnej na smartfony, tablety, a nawet smartwatche. Z jej pomocą zaplanujesz harmonogram odkurzania oraz ustalisz trasę robota.

Innowacyjne
mapowanie pomieszczeń

Technologia automatycznego skanowania laserowego LaserSmart pozwala stworzyć cyfrową mapę pomieszczenia. Dzięki niej robot ominie meble, drzwi, schody i inne przeszkody, wybierając optymalną drogę sprzątania.

Regularne odkurzanie

NeatoRobotics D7 działa nawet pod nieobecność domowników. Nie wymaga ręcznego sterowania, a wbudowany harmonogram pracy pozwala zaplanować porę odkurzania nawet na 7 kolejnych dni.

Funkcjonalne wzornictwo

Przemyślany projekt robota sprzątającego w kształcie litery „D” ułatwia mu dokładne oczyszczenie trudno dostępnych miejsc. Urządzenie jest w stanie dotrzeć blisko krawędzi ścian, a wysokość wynosząca 10 cm pozwala mu odkurzać również pod meblami.

Dokładnie zbiera zanieczyszczenia

Innowacyjny system szczotek składający się z dużego mechanizmu spiralnie ułożonych szczotek na wałku o długości 27,6 cm oraz szczotki bocznej zbiera różnorodne zanieczyszczenia, w tym kurz, włosy, okruchy oraz sierść zwierząt.

Skuteczny filtr Ultra-HEPA

NeatoRobotics D7 to urządzenie idealne dla alergików. Zainstalowany w nim filtr powietrza zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, w tym drobiny kurzu większe od 0,3 mikrona, grzyby, wirusy, pyłki i komórki pierwotniaków.

Wydajna turbina

Robot zasysa zanieczyszczenia z dużą siłą, za co odpowiedzialny jest mocny silnik. Nadaje się do czyszczenia wszystkich płaskich powierzchni, w tym m.in. parkietu, płytek, laminatów czy wykładziny.

Duży pojemnik na śmieci

Bezworkowy zbiornik na zanieczyszczenia pomieści aż 0,7 l śmieci, co pozwala na długie odkurzanie bez potrzeby częstego opróżniania pojemnika. Duży zbiornik zabezpiecza również przed szybką utratą mocy ssącej na skutek zapełnienia zasobnika.

Pojemna bateria

Nowoczesny akumulator litowo-jonowy sprawdzi się przy sprzątaniu dużych mieszkań i domów. Z jego pomocą robot sprzątający jest w stanie odkurzyć nawet do 450 m2 na pojedynczym ładowaniu.

System No-Go-Line

Dzięki zaawansowanemu sterowaniu, NeatoRobotics D7 może poruszać się dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. System No-Go-Line umożliwia wygodne ograniczenie lub zaplanowanie miejsc pracy robota.

Usuwanie
intensywnych zabrudzeń

Miejsca, w których nagromadził się kurz lub inne zanieczyszczenia usuniesz w wygodny sposób, przy pomocy trybu sprzątania punktowego. Robot przystępuje wtedy do dokładnego odkurzania zaprogramowanego obszaru.

2 Tryby sprzątania

Tryb Turbo w NeatoRobotics D7 umożliwia włączenie maksymalnego zasysania. Robot ma również tryb Eco (zapewnia oszczędzanie energii oraz obniżenie głośności) do stopniowego usuwania kurzu z dużych powierzchni. Powrót do bazy w celu ładowania akumulatora następuje automatycznie.

Zaawansowane
skanowanie pomieszczeń

Nawigacja LaserSmart tworzy wirtualną mapę pomieszczenia, umożliwiając pracę robota również w nocy.

Omijanie przeszkód

Robot sprzątający samodzielnie wykrywa meble i uskoki podłoża oraz w czasie rzeczywistym odmierza odległość od przeszkód, co zapewnia skuteczne czyszczenie bez kolizji z otoczeniem.

3 praktyczne
mapy zasięgu

Urządzenie monitoruje przebytą drogę przygotowując raport z pracy, który dostępny jest z poziomu urządzenia mobilnego z aplikacją sterującą.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt