iRobot Roomba i7

Kamera do analizy przestrzeni - vSLAM

1boczna i 2 główne szczotki

Kontrola przez aplikację mobilną

Wirtualne ściany i nazywanie pomieszczeń2 075,00 zł
Rata 58 zł/mies.

PKT00170

Opis

Wysokość
9,5 cm
Czas ładowania
Do 120 minut
Czas pracy
Do 75 minut
Wielkość pojemnika
400 ml
Koła
Pokonuje bariery do 20 mm
Głośność
Do 68 dB
Akumulator
1800 mAh
Harmonogram
Tak, aplikacja mobilna
Pilot
Brak
Stacja dokująca
Tak
Ssanie
Około 1700 Pa
Zastosowane technologie
vSLAM (kamera), Imprint
Wymiary
33,5 x 9,5 cm
Filtry
HEPA (Aero Force)
Aplikacja mobilna
Tak
Czujniki / zabezpieczenia
Kamera, antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca

Napisz swoją opinię

iRobot Roomba i7

Robot sprzątający z kamerą i technologią Imprint. Tworzy wirtualną mapę mieszkania - vSLAM. Kontrola przez aplikację mobilną. Czas pracy to tylko do 50min ale wraca w miejsca, które nie posprzątał 

Napisz swoją opinię

iRobot Roomba i7

Robot odkurzający Roomba i7 wykorzystuje opatentowany 3-stopniowy system sprzątania i dwie specjalnie profilowane gumowe szczotki główne dla skutecznego odkurzania. Dzięki technologii Imprint uczy się i mapuje, aby określić najlepszy sposób sprzątania.

Przyjazny dla użytkownika

Możesz ustawić pracę urządzenia na dowolny czas i dzień - harmonogramy sprzątania. Dzięki swojej konstrukcji zapewni dokładne sprzątanie zarówno gdy jesteś w domu, tak i wtedy, gdy spedzasz czas z rodziną lub przyjaciółmi poza nim.

Czysty dom, smart HOME

Technologia zapewnia możliwość takiego ustawienia sprzątania, że wracając do domu zawsze zastaniesz czystą i wysprzątaną podłogę.

Zaprojektowany z myślą o Twoich pupilach

Pies gubiący sierść. Kot roznoszący żwirek po całym domu. Robot sobie z tym poradzi. Dwie specjalnie profilowane gumowe szczotki główne poluzowują, podnoszą i eliminują sierść zwierząt z Twojej podłogi. Zaawansowany system podwójnej filtracji wychwytuje 99% pleśni, pyłków, roztoczy kurzu domowego oraz psich i kocich alergenów.

Dwie gumowe szczotki główne, które współpracują ze sobą

Tajemnicą gruntownego odkurzania są dwie gumowe szczotki główne przeznaczone do wszystkich powierzchni. Unikalny projekt z gumowym bieżnikiem sprawia, że ściśle przylegają do podłogi i dostosowują się do sprzątanej powierzchni, usuwając wszystko – od drobnego kurzu po większe zabrudzenia.

Wbudowana kamera

Technologia vSLAM wykorzystuje kamerę do przetwarzania ponad 230 400 punktów danych na sekundę, dzięki czemu robot tworzy dokładną mapę swojego otoczenia i wie gdzie się znajduje, gdzie był oraz gdzie jeszcze musi posprzątać.

Roomba, posprzątaj kuchnię

Roomba i7 uczy się Twojego domu, pamięta nazwy pomieszczeń, odróżnia kuchnię od salonu a piętro od parteru. Decyduj, które pokoje mają byś sprzątane i kiedy, używając komend głosowych (obsługuje asystenty głosowe w smartfonach) lub aplikacji iRobot HOME.

Sprząta brud, który widzisz i kurz, którego nie widać

Opatentowany 3-stopniowy system sprzątania wykorzystuje dwie szczotki gumowe i ssanie z 10x wiekszą mocą ssącą (od robotów poprzednich generacji), aby wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają

2 477,00 zł

 

Poznaj mnie