TRIFO | z monitoringiem video

Kamera do skanowania mieszkania w 3D

Monitoring mieszkania z kamery robota przez aplikację mobilną

Technologia vSLAM

Zaawansowana aplikacja Trifo Home1 177,00 zł
Rata 33 zł/mies.

PKT00119

Opis

Wysokość
7.4 cm
Czas ładowania
Do 4h
Czas pracy
Do 100 min
Wielkość pojemnika
600 ml
System przeciw-upadkowy
TAK
Mopowanie
Opcja

Specyficzne kody

EAN13
6972070860355

Napisz swoją opinię

TRIFO | z monitoringiem video

Robot sprzątający III-ej generacji Super cichy i najniższy robot wśród wszystkich konkurentów z technologią VSLAM. Ma m.in. funkcję rozpoznawania poszczególnych pomieszczeń, trzystopniową regulację siły ssącej, historię sprzątania, % zużycia elementów wymiennych oraz video monitoring, dzięki któremu możesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Twoim domu.

Napisz swoją opinię

Trifo

Instrukcja obsługi Trifo

POZNAJ TRIFO

Ochroni Cię przed kurzem i brudem, optymalnie dobierając ścieżkę sprzątania dzięki kamerze do skanowania pomieszczeń.

TWORZY MAPĘ 3D MIESZKANIA

Dzięki kamerce robot skanuje pomieszczenie. Dokładniej odkurzy – nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie sprzątnie pokój. Dodatkowo nie wraca w to samo, odkurzone już miejsce. Robot tworzy mapę 3D, aby zapewnić najlepszą trasę czyszczenia.

OBSERWUJ MIESZKANIE
ZA POMOCĄ KAMERY TRIFO

Dzięki kamerze na robocie oraz aplikacji Trifo Home możesz łatwo monitorować dom 24 godziny w tygodniu. Włącz aplikację, a kamera pokaże Ci, co dzieje się w Twoim domu w czasie rzeczywistym.

SZYBKI I DOKŁADNY

Trifo obiera najbardziej optymalną trasę i plan pracy w zależności od warunków. Ten wyjątkowy model sprzątnie Twój dom szybko i dokładnie!

WYJĄTKOWY PROCESOR

Robot został wyposażony w bardzo wydajny, energooszczędny czterordzeniowy procesor ARMv8-A. Dzięki niemu Trifo obiera najbardziej optymalną trasę i plan pracy.

TECHNOLOGIA VSLAM

Pomaga robotowi obrać jak najlepszą drogę do sprzątania. Dodatkowo nie omija żadnej powierzchni i nie traci energii i czasu na odkurzanie kilka razy w tym samym miejscu. Czujniki, w które wyposażony jest robot, pomagają na bieżąco korygować trasę i omijać wszelkie przeszkody.

REGULACJA POTĘŻNEJ SIŁY SSANIA

Potężna siła ssąca - 1800 Pa w połączeniu z turboszczotką zmiotą każdy rodzaj brudu, który znajdzie na drodze robota. Możliwe jest również regulowanie siły ssącej, w zależności od stopnia zabrudzenia podłogi.

NAJNIŻSZY ROBOT
Z KAMERĄ NA RYNKU

Wysokość robota wynosi zaledwie 7,4cm. Dzięki temu odkurzacz mieści się pod większością mebli i odkurza zanieczyszczenia nawet z trudno dostępnych miejsc.

ZAAWANSOWANA APLIKACJA TRIFO HOME

Łatwa w konfiguracji i obsłudze, aplikacja Trifo Home, ma funkcje start, stop, harmonogram czyszczenia, dostosowywanie parametrów pracy urządzenia, ładowanie, monitorowanie w czasie rzeczywistym z podglądem na żywo z kamery nawigacyjnej, a dodatkowo ma licznik czasu pracy akcesoriów. Aplikacja jest kompatybilna zarówno z urządzeniami iOS, jak i Android.

SAM WRACA DO BAZY

Robot automatycznie wraca do stacji ładującej, gdy poziom energii w akumulatorze spada poniżej 15% lub, gdy czyszczenie zostanie ukończone.

MOCNY AKUMULATOR

Robot jest wyposażony w pojemny akumulator, który umożliwia czyszczenie nawet przez 100 minut.

CZUJNIKI PRZECIWUPADKOWE

Nie musisz się martwić, że robot spadnie ze schodów, gdyż nie pozwolą mu na to wbudowane czujniki. Dodatkowo bardzo łatwo odnajdzie w domu stację dokującą, aby się naładować. Robot delikatnie podjeżdża do przeszkody i jej nie obija.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt