*}

Robomow RC304u

Do trawników do 1000m2

Szerokość koszenia 28 cm

Zakres wysokości koszenia 15-60 mm

Sterowanie aplikacją mobilnąKalkulator rat RATA 139zł mies.
4 999,00 zł

Kosiarka automatyczna do dużych trawników o maksymalnej powierzchni do 1000 m2.

Duża szerokość cięcia wynosząca 28 cm

Pełna kontrola przez aplikację mobilną - sterujesz robotem nie wychodząc z domu.

Szybko ładuje akumulator do pełna - nieco ponad godzinę i zapewnia niemal godzinę ciągłej pracy.

Szeroki zakres regulacji wysokości cięcia - 15–60 mm.

ROBOMOW
PKT00180

Opis

Czas ładowania
Do 70 minut
Moc
200W
Czas pracy
Do 50 minut
Głośność
Do 70 dB
Akumulator
26V 2,4 Ah
Waga
11,4 KG
Wymiary
63 x 46 x 21 cm
Aplikacja mobilna
Tak
Powierzchnia
Do 1000m2
Szerokość cięcia
28 cm
Regulacja wysokości
15–60 mm
Pokonywana pochyłość
Do 36%

Napisz swoją opinię

Robomow RC304u

Kosiarka automatyczna do dużych trawników o powierzchni do 1000 m2. Pełna kontrola przez aplikację mobilną. Duża szerokość cięcia - 28 cm. Zakres wysokości koszenia 15-60 mm. Sterowany aplikacją mobilną.

Napisz swoją opinię

Robomow RC304u

Zautomatyzowana kosiarka skutecznie kosi trawnik i oszczędza czas. Kosiarka automatyczna nadaje się do obszarów o powierzchni do 1000m2 (przy idealnych warunkach). Polecamy urządzenie do powierzchni do 500m2. Wysokość koszenia można indywidualnie regulować (od 15 do 60 mm).

Tryb krawędzi dla idealnie skoszonego trawnika

Noże Robomow RC304u są umieszczone tak, że kosiarka jest w stanie kosić blisko przewodu ograniczającego, aby uzyskać optymalny rezultat koszenia. Specjalny tryb krawędzi umożliwia jeszcze bliższe koszenie krawędzi.

Nadaje się do nietypowych obszarów

Wytrzymała konstrukcja automatycznej kosiarki umożliwia wjazd na pochyłości do 36% (20°). Kosiarka zautomatyzowana może kosić trzy obszary dodatkowe, które są połączone z trawnikiem głównym. Możliwe jest także koszenie na dwóch oddzielnych obszarach. W razie potrzeby można umieścić tam dodatkową stację ładującą.

W pełni automatyczna praca

Gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, automatyczna kosiarka powraca sama do stacji dokującej w celu naładowania akumulatora. Raz zaprogramowana niezawodnie spełnia swój tygodniowy harmonogram. Pracuje dość cicho generując hałas do 64 dB (tryb eco).

Inteligentny czujnik deszczu

Dzięki czujnikowi deszczu Robomow RC304u wie kiedy lepiej poczekać na lepszą pogodę. Kiedy zacznie padać podczas pracy kosiarki, wraca ona automatycznie do stacji ładującej i kończy pracę, gdy poprawi się pogoda. Czujnik deszczu w razie potrzeby można wyłączyć, choć nie zalecamy tego.

Bezpieczeństwo

Gdy tylko kosiarka zostanie podniesiona lub przechylona, noże natychmiast się zatrzymują. Jest także w stanie unikać przeszkód na swojej drodze. Zintegrowane zabezpieczenie antykradzieżowe chroni kosiarkę przed nieautoryzowanym użyciem.

Prosta instalacja i programowanie

Automatyczna kosiarka poprowadzi Cię przez pierwszą instalację, dopóki nie będzie gotowa do rozpoczęcia koszenia. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na wyświetlaczu. Wszystkie materiały potrzebne do instalacji są w zestawie.

Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji

Kosiarka zautomatyzowana jest programowana i sterowana za pomocą aplikacji. Na smartfona otrzymujesz również powiadomienia i informacje o swoim urządzeniu. Aby korzystać z aplikacji Robomow, smartfon lub tablet musi być wyposażony w Bluetooth Low Energy (BLE).

Zalety

Baza zewnętrzna - Stację dokującą można zainstalować z dala od trawnika, by cieszyć się każdym źdźbłem trawy!

Precyzyjne Wykończenie - Unikatowy tryb obwodowy i obszar pracy ostrzy szerszy niż rozstaw kół zapewniają dodatkowe wykończenie charakterystyczne dla urządzeń Robomow.

Elegancka konstrukcja - Nasza najbardziej oszałamiająca kosiarka. Idealny dodatek do pięknie utrzymanego trawnika.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt

977,00 zł
Poznaj mnie
1 877,00 zł
Poznaj mnie