HOBOT 388

Dokładne mycie gładkich powierzchni z ramami

Ultradźwiękowy rozpylacz wody

2 zabezpieczenia - linka + UPS

Sterowanie aplikacją

Wysoka wydajność - 1m2 w 4 min1 699,00 zł
Rata 47 zł/mies.

HOBOT
PKT00157

Opis

Moc
90W
Głośność
do 64 dB
Akumulator
Li-poly, 3,7 V, 20 min
Waga
0,915 g
Zastosowane technologie
Ultradźwiękowy spryskiwacz, linka zabezpieczająca, UPS
Wymiary
295 x 148 x 95 mm
Zasięg
5 m
Szybkość
1m2 w 4 minuty

Napisz swoją opinię

HOBOT 388

Robot bezpiecznie zmyje okna, panele szklane i inne gładkie powierzchnie, żeby użytkownik nie musiał tego robić. Wydajny i bezpieczny - ma linkę i UPS podtrzymujący pracę urządzenia. Do okien z ramami.

Napisz swoją opinię

HOBOT 388 z ultradźwiękowym rozpylaczem wody

Rozpyla wodę w postaci mgiełki o cząsteczkach wielkości 15 mikrometrów, która rozpuszcza brud i pozwala umyć okna bez pozostawiania smug. Opatentowana technologia. 1 ml wody pozwala wyczyścić do 1m2 powierzchni.

Smukły i elegancki

Elegancka i bardzo smukła konstrukcja mogą się podobać.

Sterowanie aplikacją lub pilotem

Robot może być sterowany za pomocą aplikacji na smartfony z iOS lub Android oraz dołączonym do zestawu pilotem.

Bezszczotkowy silnik NIDEC

Napęd urządzeniu zapewnia bezszczotkowy silnik NIDEC. Najwyższa klasa silnika wspomagana jest przez metalowy wentylator, co zapewnia długotrwałą, bezawaryjną pracę urządzenia.

Ściereczki wielokrotnego użytku z mikrofibry

Ściereczki wykonane są z delikatnej mikrofibry. Łatwo się je zdejmuje i zakłada. Można je wielokrotnie prać po użyciu, dzięki czemu unikamy zbędnych wydatków i oszczędzamy środowisko naturalne.

Mikrofibra wysokiej klasy

Mikrofibra stosowana w ściereczkach pozwala zbierać nawet niezwykle drobne zanieczyszczenia. Sprawdza się znacznie lepiej niż bawełna.

Czyszczenie obrotowe

Urządzenie porusza się za pomocą dwóch obrotowych dysz, które jednocześnie czyszczą i przysysają urządzenie do powierzchni szyby. Unikatowy system poruszania się zapobiega powstawaniu smug. Myje 1m2 w 4 minuty.

Długi przewód zasilający i wbudowany UPS

Przewód zasilający ma aż 5 metrów (wraz z przedłużaczem z zestawu), co pozwala robotowi pracować na dużej powierzchni oraz gdy gniazdko znajduje się daleko od szyby. Wbudowany UPS zatrzyma robota w miejscu przez 20 minut, wydając ostrzegawczy sygnał dźwiękowy.

Bezpieczne zasilanie

Wtyczka podłączana do robota jest zabezpieczana przykręcanym pierścieniem. Pozwala to mieć pewność, że nie wypnie się podczas pracy.

Wymienny zbiornik wody

W razie konieczności wymiany zatkanej ultradźwiękowej dyszy rozpylającej możesz po prostu wyjąć cały moduł zbiornika, odkręcając tylko dwie śrubki, wyczyścić go i zamontować z powrotem.

Praca na różnych powierzchniach

Dzięki wysokiej sile ssania, urządzenie może pracować nie tylko na supergładkich powierzchniach szyb i luster, ale także na nieco chropowatych. Nie przeszkadza mu lekki upływ ciśnienia.

Możesz używać robota nawet w słoneczne dni!

W czasie słonecznych dni robota używa się na dwa sposoby. Najpierw uruchamia się jego pracę na sucho – czyści on szyby z kurzu. W drugim przejeździe zaleca się użycie wody – czyszczenie na mokro. Nie zaleca się używania robota na zewnątrz, gdy pada deszcz lub śnieg.

Bezpieczeństwo

Wbudowany UPS (system podtrzymania zasilania) zapobiega upadkowi urządzenia w sytuacji braku zasilania sieciowego. Automatyczne wykrywa przeszkody i ramy okienne. Linka zabezpieczająca wytrzymuje do 200kg obciążenia. Przed użyciem robota koniecznie przymocuj ją do nieruchomego i pewnego uchwytu.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają