• Obniżka

SLEEPACE RESTON:
Pas z 60 czujnikami monitorujący sen
Łączy się z aplikacją mobilną - statystyki snu i porady

Inteligentna lampka nocna NOX:
Monitorowanie, kontrola i poprawa jakości snu
Darmowa aplikacja mobilna Sleepace
pomoże Ci łatwo zasnąć z kojącym światłem i dźwiękiem

Kalkulator rat RATA 10zł mies.
354,00 zł
258,42 zł
Rata 10 zł/mies.

Ten zestaw produktów dla mających problemy ze snem i chcieliby mieć wiedzę w zakresie tego jak wpływać na jego poprawę. Żyjemy w trudnych czasach -  codzienny stres, szybkie tempo życia, problemy w pracy czy w relacjach rodzinnych skutkują problemami z zaśnięciem i efektywnym snem.

Produkty dadzą Ci codzienną wiedzę oraz wskazówki jak poprawić jakość snu. Dostajesz je w wygodnej i powtarzalnej formie na twój smartfon. Dzięki danym zbieranym w aplikacji masz pełne kompendium wiedzy, które możesz weryfikować ze swoim lekarzem, aby usprawniać proces leczenia problemów ze snem.

Inteligentna lampka nocna NOX. Jest ona przeznaczona do monitorowania, kontroli i poprawy jakości snu. Wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną Sleepace, aby mieć pełny obraz tego jak zasypiasz, śpisz i jak skutecznie się budzić wypoczętym. NOX pomoże Ci łatwo zasnąć z kojącym światłem i dźwiękiem, oraz pomoże Ci obudzić się naturalnie z inteligentnym budzikiem dostosowanym do Twoich potrzeb i zegara biologicznego.

Komplet uzupełnia pas RESTON, który kładziesz pod prześcieradło w miejscu gdzie śpisz. Pas jest niewyczuwalny, a ponad 60 czujników aktywnie monitoruje parametry Twojego snu i przesyła dane do darmowej aplikacji na Twoim telefonie (w ile zasypiasz, ile razy się wybudzasz, cykle twojego snu, podstawowe czynności życiowe w czasie snu)

Posiadając ten zestaw, każdego dnia masz kompleksową odpowiedź o tym, jak śpisz, niemalże tak samo skutecznie jakie uzyskać można z urządzeń typowo medycznych.

Twój zdrowy sen to dobre samopoczucie i w konsekwencji lepsze życie codzienne. Jest to warte każdych pieniędzy!

Decydując się na zestaw produktów, oszczędzasz na cenie zakupu, koszcie przesyłki. Zakupu możesz dokonać nawet w 10 ratach 0%.

Szczegółowe cechy i zalety obu robotów znajdziesz na poniższych grafikach.

Urządzenia pracują z siecią Wi-Fi 2,4 GHz.

nox+reston

Specyficzne kody

EAN13
5907534798616

Napisz swoją opinię

Zestaw NEEBo Sleep NOX | NEEBo Sleep RESTON

Inteligentna lampka nocna NOX i pas z czujnikami RESTON to zestaw produktów dla wszystkich osób mających problemy ze snem i chcących mieć wiedzę, jak wpływać na jego poprawę. Twój zdrowy sen to dobre samopoczucie, lepsza jakość snu oraz budzenie się z chęcią do życia i energią do pracy. To jest warte każdych pieniędzy!

Napisz swoją opinię

Zobacz opis NEEBo Sleep NOX Zobacz opis NEEBo Sleep RestON

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają

Alternatywy robotów sprzątających

2 477,00 zł

 

Poznaj mnie