Dyson Cyclone V10 Absolute

Wydajny silnik cyfrowy

Wychwytuje cząsteczki 0.3 mikrona

Wydajny akumulator (do 60 min pracy)

Pojemnik 0,76l

Stacja dokująca do ładowania i zawieszania urządzenia2 199,00 zł
Rata 61 zł/mies.

PKT00150

Opis

Czas ładowania
3,5h
Czas pracy
Do 60 min
Głośność
77 dB
Stacja dokująca
Tak, naścienna, ładująca akumulator
Waga
2,68kg
Ssanie
151 AW
Zastosowane technologie
Silnik cyfrowy Dyson V10, 14 cyklonów, higieniczny system opróżniania pojemnika

Napisz swoją opinię

Dyson Cyclone V10 Absolute

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson Cyclone V10™. Cyfrowy silnik i technologia 14 cyklonów zapewnia dużą moc ssącą przy zadowalającym poziomie hałasu. Czas pracy do 60 min, higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz, wydajny i zmywalny filtr HEPA (wyłapuje najdrobniejsze drobinki pyłu) i możliwość szybkiej zmiany odkurzacza pionowego w ręczny i na odwrót, to dodatkowe zalety.

Napisz swoją opinię

DYSON CYCLONE V10

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson Cyclone V10™. Pożegnaj tradycyjne odkurzacze przewodowe.

NAJWIĘKSZA SIŁA SSANIA

Zapewnia wysoką moc ssania, bezprzewodową pracę oraz  o 40% większy pojemnik na potrzeby większych porządków. Ma największą siłę ssania ze wszystkich odkurzaczy bezprzewodowych na rynku.*

*Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.

PIONIERSKA TECHNOLOGIA

Najmniejszy i najlżejszy, a przy tym najmocniejszy silnik do odkurzacza wyprodukowany przez firmę Dyson.

TECHNOLOGIA CYKLONU

Odkurzacz generuje siłę o wartości ponad 79 000g, wyrzucając do pojemnika mikroskopijne cząsteczki, jak pyłki, a nawet bakterie.

DOKŁADNA FILTRACJA

Dzięki hermetycznej uszczelce wokół zespołu cyklonów i gumowej uszczelce wokół zaawansowanego filtra cały system jest całkowicie szczelny, co zapobiega ponownemu przedostawaniu się pyłu, alergenów i bakterii do powietrza.

DOKŁADNE SPRZĄTANIE CAŁEGO DOMU

7-ogniwowy akumulator zapewnia niezawodne zasilanie pozwalające na sprzątanie całego domu.

HIGIENICZNE, PRECYZYJNE OPRÓŻNANIE POJEMNIKA

Długi, wąski pojemnik i mechanizm precyzyjnego opróżniania. Higienicznie wyrzuca cały kurz i brud w głąb kosza na śmieci, dzięki czemu nie trzeba dotykać zabrudzeń.

DELIKATNY DLA TWARDYCH PODŁÓG, BEZWZGLĘDNY DLA BRUDU

Wałek z elektroszczotką jest pokryty miękkim włosiem nylonowym, aby zbierać większe śmieci, zaś włosie z włókna węglowego o właściwościach antystatycznych jednocześnie usuwa drobniutki kurz.

USUWA BRUD Z DYWANÓW

Dzięki silnikowi ukrytemu w wałku, elektroszczotka Direct Drive wprowadza nylonowe włosie w głąb dywanu, aby usunąć głęboko ukryte zabrudzenia.

DOTRZE W KAŻDY ZAKAMAREK

Dzięki silnikowi umieszczonemu nad uchwytem, odkurzacz Dyson Cyclone V10™ ma środek ciężkości tak usytuowany, aby ułatwić sprzątanie powierzchni trudno dostępnych i wysoko położonych.

JEDNYM KLIKNIĘCIEM ZAMIENIA SIĘ W ODKURZACZ RĘCZNY

Szybko zmienia się z odkurzacza pionowego w odkurzacz ręczny i z powrotem. Wystarczy jedno kliknięcie. Do szybkiego zbierania zabrudzeń lub dokładnego sprzątania całego domu.

NIEZWYKLE SKUTECZNE SPRZĄTANIE

Mini elektroszczotka zbiera sierść zwierząt domowych z tapicerki oraz usuwa głęboko wtarty w dywany brud, aarówno w domu, jak i w samochodzie.

ODPOWIEDNIA MOC KIEDY, JEJ POTRZEBUJESZ

Trzy tryby mocy do wyboru zależnie od zadania i rodzaju podłogi.

STACJA DOKUJĄCA

Odkurzacz Dyson Cyclone V10™ możesz po prostu wpiąć do montowanej na ścianie stacji ładowania. Równie łatwo można go wyjąć i rozpocząć sprzątanie. Stacja ma także schowek na dodatkowe końcówki, dzięki czemu są one zawsze pod ręką.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają