NEEBo hakii MARS | przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth

Magnetyczny uchwyt zamiast karabińczyka

Wodoodporny - IPX7

Długi czas pracy - do 12h

Głośnik 45 mm i pasywna membrana

Bluetooth 5.0177,00 zł
Rata 5 zł/mies.

PKT00141

Specyficzne kody

EAN13
6939119027667

Napisz swoją opinię

NEEBo hakii MARS | przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth

NEEBo hakii MARS - wodoodporny (IPX7) głośnik bezprzewodowy idealny dla zwolenników plenerowych wyjść.

Napisz swoją opinię

NEEBo Mars (H Series)

Przenośny wodoodporny (IPX7) głośnik Bluetooth. Przygoda na całej planecie z Marsem.

MUZYKA W DRODZE Z STYLEM

Dzięki unikalnej konstrukcji odpinanego uchwytu magnetycznego przenośny głośnik NEEBo Mars (H Series) można przymocować w dowolnym miejscu, bez potrzeby stosowania dodatkowego karabińczyka. Twój NEEBo Mars (H Series) będzie lekkim i uroczym dodatkiem do twojej torby, bagażu, plecaka, roweru lub dowolnego otoczenia.

ZOPTYMALIZOWANY DŹWIĘK NA ZEWNĄTRZ

Aby zapewnić najlepszy dźwięk w środowisku zewnętrznym, w przenośnym głośniku Bluetooth NEEBo Mars (H Series) zastosowano szerokopasmowy głośnik o średnicy 45 mm i dużą pasywną membranę wykonaną w opatentowanej technologii, które zapewniają czysty dźwięk na wszystkich częstotliwościach, jednocześnie generując zadowalający bas.

OGROMNY PASYWNY RADIATOR

Parametry dobrane przez profesjonalistów. Potężne efekty dźwiękowe.

AŻ DO 12 GODZIN GRANIA

Mały głośnik na długą podróż. Dzięki dobrze dobranej pojemności akumulatora głośnik jest w stanie grać do 12 godzin. Dzięki temu możesz słuchać nawet najdłuższych playlist.

WODOODPORNY SYSTEM IPX7

Przypadkiem upuściłeś głośnik do wody? Bez obaw! Przenośny wodoodporny głośnik NEEBo Mars (H Series) jest wodoodporny - obudowa spełnia założenia normy IPX7, co oznacza, że jest odporny na pełne zanurzenie w wodzie na głębokość 1 metra przez 30 min. Jednym słowem, możesz zabrać go na wycieczkę w deszczowy dzień, kąpać się z nim i nie obawiać o to, że woda go uszkodzi.

WSPARCIE ALEXA*

Głośnik NEEBo Mars (H Series) Bluetooth obsługuje większość asystentów AI na rynku, w tym między innymi Siri, Google Assistant, Alexa* i inne. Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk odtwarzania, aby je aktywować, i móc porozmawiać z nimi za pomocą wbudowanego wielokierunkowego mikrofonu z redukcją szumów.

*Alexa jest obsługiwana tylko w wersji Alexa

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA BLUETOOTH

Dzięki najnowszej wersji Bluetooth 5.0, przenośny wodoodporny głośnik NEEBo Mars (H Series) zapewnia stabilne połączenie w zasięgu nawet do 15 metrów.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają