Airwheel Z5 Strong

Prędkość do 25 km/g

Zasięg do 20 km

Możliwość wymiany akumulatora

Rozkładane podesty do jazdy przodem2 199,00 zł
Rata 61 zł/mies.

Airwheel

Opis

Czas ładowania
Do 180 minut
Koła
8"
Akumulator
247 Wh, wymienny
Waga
12 kg
Wymiary
390 x 840 x 195 mm
Zasięg
Do 20 km
Szybkość
Do 25 km/h
Ładowność
Do 110 kg

Napisz swoją opinię

Airwheel Z5 Strong

Hulajnoga elektryczna z możliwością wymiany akumulatora i specjalnymi rozkładanymi podestami. Na pełnym akumulatorze przejedzie do 20 km z prędkością do 25 km/h. Jeden akumulator ładuje się do 3 godzin.

Napisz swoją opinię

Airwheel Z5 Strong - Komfort i uzyteczność

Hulajnoga elektryczna po znacznych usprawnieniach. Rozkładany podest i wymienne akumulatory to jej główne zalety.

Rozkładane podesty - wygoda podróżowania

Aby podróżowanie było bardziej komfortowe, zastosowano rozkładane podesty. Dzięki nim nie trzeba stać bokiem na podeście. Użytkownik stoi przodem do kierunku jazdy. Maksymalna waga użytkownika stojącego na podeście wynosi 110 kg.

Wymienny akumulator

Akumulator można w szybki sposób wyciągnąć z gniazda i podłączyć do ładowania bez konieczności zabierania całej hulajnogi ze sobą. Pojemność akumulatora 247 Wh zapewnia zasięg na poziomie do 20km. Dokupując dodatkowe akumulatory, można cieszyć się nieprzerwaną jazdą przez wiele kilometrów.

Kierownica składana w sekundę

Hulajnoga ma system składania oraz rozkładania kierownicy, który pozwoli dokonać tego nawet w 1 sekundę w zaledwie 3 krokach! Kierownica ma system regulacji wysokości dla osób o wzroście od 1,5 do 2,1m.

Mocny silnik

Silnik w modelu Z5 został wykonany ze stali N45. Zapewnia wysoką wydajność oraz cichą pracę. Jego moc wynosi 250W, co pozwala na podjeżdżanie pod pochyłości do 15º.

Bezpieczeństwo

Podróżowanie w nocy nie sprawia żadnego kłopotu. Oświetlenie z przodu zapewnia lampka LED o jasności 150 lumenów. Widoczność z tyłu zapewnia odblask oraz czerwone światło hamowania.

Komfort podróżowania

Płynność i komfort jazdy zapewniają amortyzatory sprężynowe oraz duże 8 calowe pompowane koła.

Aplikacja mobilna

Wbudowany interfejs Bluetooth daje możliwość połączenia z urządzeniem mobilnym, na którym zainstalowana jest aplikacja Airwheel APP. Dzięki niej można sprawdzić między innymi: aktualną prędkość oraz zasięg. Wbudowany moduł z mapami śledzi i zapisuje przejechaną trasę.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają