Airwheel X3

Zasięg do 15 km

Szybkość do 18 km/h

Ładowanie do 90 minut

Koło ma średnicę 14"1 499,00 zł
Rata 42 zł/mies.

Airwheel

Opis

Czas ładowania
Do 90 minut
Moc
400W
Koła
Pojedyncze 14"
Akumulator
130 Wh
Waga
9,8 kg
Zastosowane technologie
Żyroskopowe sterowanie
Wymiary
450 x 395 x 60 mm
Zasięg
Do 15 km
Akcesoria
Ładowarka, kółka boczne i pas do nauki jazdy, końcówka do pompowania
Szybkość
Do 18 km/h
Ładowność
Do 120 kg
Pokonywana pochyłość
Do 15°

Napisz swoją opinię

Airwheel X3

Elektryczny monocykl o zasięgu do 15 km. Prędkość maksymalna wynosi do 18 km/h. W zestawie znajdują się dwa kółka boczne i specjalny pas do nauki jazdy. Całość waży niespełna 10 kg, a ładuje się do pełna w mniej niż 90 minut.

Napisz swoją opinię

Airwheel X3 Sposób działania monocykla

Airwheel X3 działa podobnie do Segwaya wykorzystując wbudowany żyroskop. Użytkownik może sam kontrolować pojazd przyspieszać, zwalniać, hamować, a wszystko tylko za pomocą balansu ciała.

Łatwa i bezpieczna nauka jazdy

Nie trzeba mieć natury ryzykanta, aby korzystać z nowatorskiego elektrycznego monocykla. Producent dla ułatwienia nauki jazdy dodaje boczne kółka i pas treningowy. Nauka jazdy zajmuje średnio dwa dni.

Solidna konstrukcja

Airwheel to urządzenie, które z założenia ma prawo się przewracać i porysować. Obudowa jest odporna na wstrząsy i zapewnia wytrzymałość i sprawność urządzenia nawet przy upadku lub przysłowiowym "rzuceniu w kąt" na czas ładowania. W roku 2016 do naprawy gwarancyjnej wróciło jedynie 1% urządzeń sprzedanych w całej Europie!

Prędkość, moc i zasięg

Urządzenie osiąga maksymalną prędkość 18 km/h, a na jednym ładowaniu jest w stanie przejechać do 17km. Monocykl jest napędzany przez silnik bezszczotkowy o mocy 400W.

Zawartość zestawu

Wraz z samym pojazdem do kompletu dołączona jest instrukcja obsługi, pas treningowy, kółka pomocnicze, ładowarka oraz przedłużka do pompowania koła.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają