Techlife X6

Zasięg do 45 km

Prędkość do 40 km/h

Efektowne podświetlenie podestu

Podwójny amortyzator z tyłu

Silnik o mocy 600W

3 tryby jazdy (Econo, Normalny, Sport)4 199,00 zł
Rata 117 zł/mies.

Techlife
PKT00295

Opis

Czas ładowania
5-7h
Moc
600W
Akumulator
13Ah
Waga
18 kg
Zasięg
Do 45 km
Inne
Efektowne podświetlenie podestu
Oświetlenie
Przód i tył LED
Wyświetlacz
Tak
Szybkość
Do 25km/h (po odblokowaniu 40km/h)
Hamulce
Tarczowy (przód) i bębnowy (tył)
Ładowność
Do 120 kg
Pokonywana pochyłość
Do 15°

Napisz swoją opinię

Techlife X6

Zaprojektowana tak, by wyróżniała się na tle innych trwałością i wytrzymałością. Antypoślizgowy podest z niebanalnym podświetleniem (w tym drogi pod urządzeniem) sprawiają, że daje sporo satysfakcji, dobrą widoczność na drodze po zmroku i zapewnia wyróżnienie się z tłumu.

Napisz swoją opinię

Techlife X6

Zaprojektowana tak, by wyróżniała się na tle innych trwałością i wytrzymałością. Antypoślizgowy podest, prawdziwie sportowe akcenty i funkcjonalność sprawiają, że hulajnoga Techlife X6 zapewni satysfakcję w każdym aspekcie.

Wysoka precyzja wykonania

Wyposażona w 2 tylne amortyzatory, w połączeniu z pompowanymi kołami oraz szerokim podestem zapewnia wysoki komfort jazdy.

Niebanalne oświetlenie LED

Wyróżnij się z tłumu za sprawą kolorowego oświetlenia. Mocne przednie oświetlenie LED barwy białej, oświetlenie tylne barwy czerwonej oraz efektownie podświetlany podest i powierzchnia pod nim zapewnią niekończącą się radość z jazdy o każdej porze, a szczególnie w nocy. Prócz efektowności całość zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze – pojazd jest widoczny z każdej strony.

Hamowanie

Za bezpieczne podróżowanie odpowiada szereg zabezpieczeń programowych oraz dwa mocne hamulce. Przedni tarczowy oraz tylny bębnowy, które gwarantują szybkie zatrzymanie pojazdu nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Moc

Bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 600W umieszczony na tylnym kole umożliwia jazdę po drodze o nachyleniu do 15 stopni bez utraty szybkości.

Szybkość

Korzystaj z 3 trybów jazdy. Ekonomicznego , normalnego i sportowego, rozpędzając się aż do 40km/h. Szybko dojedziesz do celu.

Kontrola

Pełną kontrola nad poziomem naładowania akumulatora, aktualną prędkością, przebiegiem oraz wybranym biegiem Kolorowy czytelny wyświetlacz pokazuje wszystko w czasie rzeczywistym.

Zasięg

Akumulator o pojemności 13Ah zapewnia zasięg do 45 km, a najnowsza technologia ładowania wydłuża jego żywotność.

Szybkie składanie

Techlife X6 złożysz na pół za pomocą 1 przycisku. Dodatkowa możliwość składania uchwytów zapewnia mniejsze gabaryty przy przenoszeniu i przechowywaniu.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają