Techlife L5

Zasięg do 40 km

Możliwość jazdy w deszczu i po śniegu

Regulowana kierownica

Szeroki podest

Potrójna amortyzacja

Hamulce tarczowe3 499,00 zł
Rata 97 zł/mies.

Techlife
PKT00294

Opis

Czas ładowania
3-5h
Moc
350W
Akumulator
13Ah/36V
Waga
27 kg
Wymiary
1130 x 240 x 540 mm
Zasięg
Do 40 km
Szybkość
Do 25km/h (po odblokowaniu 35km/h)
Hamulce
Tarczowe (przód i tył)
Ładowność
Do 120 kg
Pokonywana pochyłość
Do 25°
Amortyzacja
2 sprężyny z przodu + pneumatyczny z tyłu

Napisz swoją opinię

Techlife L5

Hulajnoga elektryczna o dużym zasięgu z regulowaną kierownicą. Przystosowana do jazdy w warunkach deszczowych i zimowych. Ma mocne oświetlenie przydatne gdy szybko zapada zmrok.

Napisz swoją opinię

Techlife L5

Hulajnoga elektryczna o dużym zasięgu z regulowaną eusokością kierownicy. Przystosowana do jazdy w warunkach deszczowych i zimowych. Ma specjalnie dobrany bieżnik opon, boczne odblaski i mocne oświetlenie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy na mokrej nawierzchni oraz gdy szybko zapada zmrok.

Jazda w deszczu i w zimie

Dwie 10-calowe pompowane opony pozwalają na poruszanie się po kostce brukowej, drodze żwirowej i trawie. W oponach zastosowano głębszy bieżnik, dzięki czemu hulajnoga jest przystosowana do jazdy na mokrej i śliskiej nawierzchni, a także w warunkach zimowych.

Pojemny akumulator – spory zasięg

W Techlife L5 zastosowano akumulator litowo-jonowy o pojemności 13Ah (36V), który pozwala na pokonanie dystansu na poziomie do 40 km na pełnym naładowaniu.

Wyświetlacz LCD

Wyświetlacz LCD zapewnia możliwość śledzenia wybranego trybu jazdy, prędkości, przebiegu i poziomu naładowania akumulatora.

Oświetlenie LED + odblaski na bokach

Mocne oświetlenie LED z przodu oraz z tyłu zapewnia bardzo dobrą widoczność i bezpieczeństwo jazdy po zmroku. Ponadto zamocowane po bokach odblaskowe, pomarańczowe światła przy tylnym kole zwiększą bezpieczeństwo – pojazd widać także z boku!

Potrójna amortyzacja

Podwójny przedni amortyzator sprężynowy oraz amortyzator pneumatyczny z tyłu zapewniają wysoki poziom komfortu jazy na wszelkiego rodzaju nierównościach i muldach śniegowych.

Hamulce tarczowe

L5 został wyposażony w przednie oraz tylne tarczowe hamulce zapewniające wydajne hamowanie. W połączeniu z oponami o specjalnym bieżniku pozwalają skutecznie zatrzymać pojazd na różnym podłożu.

Szybkie składanie

Techlife L5 złożysz za pomocą 1 przycisku. Dodatkowa możliwość składania uchwytów zapewnia zmniejszenie gabarytów podczas przenoszenia lub składowania.

Dopasowanie do wzrostu

Dzięki regulacji wysokości kierownicy hulajnogę L5 możesz dopasować do wzrostu większości osób. Dzięki temu możesz dzielić się nią z domownikami i znajomymi.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają