NEEBo Sleep Nox Aroma Smart Sleep Light SA1001-2 | PRZEDSPRZEDAŻ

Głośnik Bluetooth

Kolorowe podświetlenie

Generator zapachów (do 30 dni)

Wymienne pakiety z zapachami

Nie ma konieczności dodawania wody

Łączy się z aplikacją Sleepace477,00 zł
Rata 13 zł/mies.

Opis

Zastosowane technologie
Generator zapachów (suche pakiety na max 30 dni)
Głośnik/Przetwornik
Wbudowany, Bluetooth
Aplikacja mobilna
Sleepace
Oświetlenie
Kolorowe podświetlenie
Łączność
Bluetooth

Napisz swoją opinię

NEEBo Sleep Nox Aroma Smart Sleep Light SA1001-2 | PRZEDSPRZEDAŻ

Wielokrotnie nagradzane, łączy głośnik Bluetooth, lampkę nocną i generator zapachów. Pomoże zrelaksować się i lepiej zasypiać. Łączy się z aplikacją Sleepace.

Napisz swoją opinię

NEEBo Sleep Nox Aroma Smart Sleep Light

Wielokrotnie nagradzane urządzenie łączące głośnik Bluetooth, lampkę nocną i generator zapachów. Pomoże się zrelaksować i lepiej zasypiać.

Łatwo zasypiaj z kojącym dźwiękiem, światłem i zapachem

Aromat naturalnych ziołowych składników, specjalnie dobrana barwa światła i opatentowana muzyka zwiększają wydzielanie melatoniny, dostosują się do twojego osobistego zegara biologicznego i pozytywnie wpłyną na warunki, w których śpisz. Po zaśnięciu wydzielanie aromatów, światło i muzyka wyłączają się automatycznie.

Inteligentne budzenie

Inteligentny alarm, opatentowana naturalna muzyka budząca oraz kojące światło obudzą Cię naturalnie w najlżejszej fazie snu. Przebudzenie z lekkiego snu sprawia, że obudzisz się lekki i wyspany.

Zapewni Ci dobry nastrój

Specjalnie dobrane naturalne aromaty zapewniają dobry nastrój. W tym samym czasie możesz słuchać opatentowanych kojących dźwięków z aplikacji Sleepace lub swoich ulubionych piosenek ze smartfona.

Pakiety zapachowe

Pakiety zapachowe można stosować przez około 30 dni, bez obawy o konieczność dodawania lub wymiany wody, jak ma to miejsce w tradycyjnych generatorach zapachu. Takie rozwiązanie zapobiega pojawianiem się problemów z wilgocią w domu.

Śledzi Twój sen

Aplikacja zapewnia możliwość śledzenia snu, jego ocenę. Dodatkowo przekazuje porady i sugestie dotyczące ćwiczeń, diety, nawyków snu itp. Wszystko to, aby pomóc użytkownikom w stworzeniu idealnego osobistego planu snu i poprawienia jego jakości.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają