NEEBo Sleep Nox Aroma | PRZEDSPRZEDAŻ

Inteligentna lampka nocna

Generator zapachów (do 30 dni)

Wymienne pakiety z zapachami

Nie ma konieczności dodawania wody477,00 zł
Rata 13 zł/mies.

Opis

Zastosowane technologie
Generator zapachów (suche pakiety na max 30 dni)
Aplikacja mobilna
Sleepace
Oświetlenie
Kolorowe podświetlenie

Napisz swoją opinię

NEEBo Sleep Nox Aroma | PRZEDSPRZEDAŻ

Inteligentna lampka nocna z generatorem zapachów pozwoli Ci lepiej zasnąć, spać i obudzić się. Liczne nagrody potwierdzają jej jakość.

Napisz swoją opinię

NEEBo Sleep Nox Aroma – inteligentna lampka nocna

Inteligentna lampka nocna z generatorem zapachów pozwoli Ci lepiej zasnąć, spać i obudzić się. Liczne nagrody potwierdzają jej jakość.

Łatwo zasypiaj z kojącym dźwiękiem, światłem i zapachem

Aromat naturalnych ziołowych składników, specjalnie dobrana barwa światła i opatentowana muzyka zwiększają wydzielanie melatoniny, dostosują się do twojego osobistego zegara biologicznego i pozytywnie wpłyną na warunki, w których śpisz. Po zaśnięciu wydzielanie aromatów, światło i muzyka wyłączają się automatycznie.

Śledź dane dotyczące swojego snu

Aplikacja Sleepace może śledzić cykle snu i ruchy ciała. Dane generowane z aplikacji Sleepace zapewniają kompleksową analizę snu i oceniają jego jakość. Indywidualne raporty dotyczące snu otrzymają ocenę naukową, a Ty otrzymasz wskazówki i sugestie dotyczące poprawy jakości snu.

Inteligentne budzenie

Inteligentny alarm, opatentowana naturalna muzyka budząca oraz kojące światło obudzą Cię naturalnie w najlżejszej fazie snu. Przebudzenie z lekkiego snu sprawia, że obudzisz się lekki i wyspany.

Ciesz się zrelaksowanym życiem

Pakiet stałego zapachu można stosować przez około 30 dni, bez obawy o konieczność dodania lub zmiany wody, jak ma to miejsce w tradycyjnych generatorach zapachu. Takie rozwiązanie zapobiega pojawianiem się problemów z wilgocią w domu.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają