NEEBo Sleep RestOn Smart Sleep Monitor Z400T | PRZEDSPRZEDAŻ

Dokładne pomiary parametrów snu

Umieszczany pod prześcieradłem

Nie trzeba ubierać

Długi czas pracy na jednym ładowaniu

Aplikacja mobilna377,00 zł
Rata 10 zł/mies.

Opis

Inne
Umieszczany pod prześcieradłem
Aplikacja mobilna
Sleepace
Łączność
Bluetooth
Czujniki / zabezpieczenia
Ruchu, oddechów, tętna, temperatury, wilgotności

Napisz swoją opinię

NEEBo Sleep RestOn Smart Sleep Monitor Z400T | PRZEDSPRZEDAŻ

Pozwala na kompleksowe gromadzenie danych dotyczących snu. Wraz z aplikacją Speepace oferuje indywidualną inteligentną analizę snu i porady dotyczące poprawy jego jakości.

Napisz swoją opinię

NEEBo Sleep RestOn Smart Sleep Monitor Z400T

Profesjonalny i dokładny monitor snu. Pozwala na kompleksowe gromadzenie danych dotyczących snu. Wraz z aplikacją Speepace oferuje indywidualną inteligentną analizę snu i porady dotyczące poprawy jego jakości.

Kompleksowy monitor snu

Mierzy tętno, częstość oddechów, cykle snu, temperaturę i wilgotność.

Pomiary w czasie rzeczywistym

Tętno i częstość oddechów są mierzone w czasie rzeczywistym. Urządzenie rejestruje czas zasypiania i ilość wybudzeń, a także rzeczywisty czas snu.

Nie musisz go zakładać

RestOn został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym wkomponowaniu się w Twój sen. nie trzeba go nosić i jest bardzo cienki – 2 mm. Za pomocą pokrywy magnetycznej urządzenie jest mocowane na prześcieradle i automatycznie włączane.

Najdokładniejszy monitor snu w historii

Dokładność RestOn można porównywać do urządzeń medycznych, a przewyższa każdą inną opaskę na rękę lub smartwatcha. Innowacyjna konstrukcja RestOn zawiera 2-metrowy czujnik klasy medycznej w pasie o grubości mniejszej niż 2 mm. Może być umieszczany bezpośrednio pod klatką piersiową podczas snu. RestOn wykorzystuje również pionierskie algorytmy, które zapewniają, że każdy zestaw danych jest wyraźnie odróżniany i analizowany.

Przeanalizuj jakość swojego snu

Oprócz monitorowania w czasie rzeczywistym tętna i częstości oddechów RestOn może również zapisać kompleksowe dane dotyczące snu - czas snu, liczbę przebudzeń i/lub przewracania się i opuszczania łóżka, a także oddech i tętno. Potem są analizowane w aplikacji w celu ustalenia rzeczywistej jakości snu.

Twój osobisty konsultant ds. snu i zdrowia

Aplikacja zapewnia ocenę i konsultację dotyczącą snu, a także przekazuje porady i sugestie dotyczące ćwiczeń, diety, nawyków snu itp. Wszystko to, aby pomóc użytkownikom w stworzeniu idealnego osobistego planu snu i poprawienia jego jakości.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają