Roborock H6

90 min pracy w trybie ECO

Korpus o wadze 1,4 kg

Ssanie 140 AW

Głośność do 72 dB1 499,00 zł
Rata 42 zł/mies.

ROBOROCK
PKT00257

Opis

Moc
420W
Czas pracy
Do 90 minut w trybie ECO / Do 10 minut w trybie MAX
Głośność
Do 72 dB
Waga
1,4 kg (sam korpus)
Ssanie
140 AW
Filtry
HEPA
Akcesoria
Szczotka do dywanów, szczotka do kurzu z długim włosiem, mini-szczotka, ssawka szczelinowa, elastyczna rura

Napisz swoją opinię

Roborock H6

Odkurzacz pionowy do dokładnego, długiego sprzątania całego domu i nie tylko. Jest w stanie odkurzać przez 90 minut pracy w trybie ECO i do 10 minut w trybie MAX.

Napisz swoją opinię

Poznaj Roborock H6

Odkurzacz pionowy zaprojektowany do dokładnego, długiego sprzątania całego domu i nie tylko.

Trwałość i wytrzymałość

Roborock H6 to doświadczenie Roborock w budowaniu odkurzaczy automatycznych wykorzystane do stworzenia bezprzewodowego odkurzacza ręcznego, prowadzące do powstania nowego, bardziej wydajnego rozwiązania sprzątającego, które może być stosowane niezależnie lub jako uzupełnienie odkurzacza automatycznego.

Sprząta dłużej

Ręczny bezprzewodowy odkurzacz, w którym zastosowano litowo-jonowy akumulator polimerowy zapewniający do 90 minut pracy w trybie ECO i do 10 minut w trybie MAX.

Lekki i zwrotny

Precyzyjna inżynieria, zaawansowane materiały i lekki akumulator pozwoliły stworzyć korpus próżniowy o wadze zaledwie 1,4 kg. Dzięki temu odkurzacz jest łatwy w unoszeniu, przenoszeniu z pokoju do pokoju, czy sprzątaniu samochodu.

Eliminuje zanieczyszczenia i alergeny

Pięciostopniowy system oczyszczania powietrza filtruje do 99,97% cząstek o wielkości do 0,3 mikrona, wypuszczając z powrotem tylko czyste powietrze.

Ekstremalna siła ssania

Wielowarstwowy wirnik napędzany bezszczotkowym silnikiem o mocy 420 W zapewnia maksymalną siłę ssania 140 AW. To wystarczająco dużo, by wyciągnąć cząstki i roztocza z głębokich dywanów, łóżek czy tapicerki samochodowej.

Dokładniejsze czyszczenie dywanów

Moc ssania jest w inteligentny sposób zwiększana po wykryciu dywanu, a napędzany silnikiem o mocy 50 W wirnik z antystatycznego włosia z włókna węglowego, obracający się z prędkością blisko 4000 obr./min, dzięki trwałym przekładniom planetarnym o wysokim momencie obrotowym, zapewnia większą moc czyszczenia.

Trwała konstrukcja

Sprzęt został stworzony z myślą o długiej żywotności w najbardziej wymagających domach. Użyto materiałów najwyższej jakości, wbudowany akumulator zaprojektowano z myślą o częstym użytkowaniu i przeprowadzono testy potwierdzające wysoką trwałość.

Kontrola sytuacji

Wbudowany w urządzenie, jasny ekran OLED wyświetla najważniejsze informacje, w tym poziom naładowania baterii, pozostały czas pracy, wybrany tryb, powiadomienia o konieczności konserwacji, itp.

Łatwa blokada

Dzięki możliwości przełączenia w tryb automatyczny nie ma konieczności trzymania spustu podczas odkurzania.

Łatwe w czyszczeniu

Odkurzacz został skonstruowany tak, aby jego czyszczenie nie stanowiło żadnego problemu. Zarówno filtry, jak i pojemnik na kurz są łatwe w demontażu i wymianie, co znacząco wpływa na czystość i żywotność urządzenia.

Sprzątanie bez zakłóceń

Nieprzyjemny hałas jest minimalizowany dzięki zaawansowanemu sterowaniu przepływem powietrza i komorze tłumiącej go, a następnie redukowany przez tylny filtr. Dzięki temu głośność odkurzacza podczas pracy nie przekracza 72 dB.

Łatwe przechowywanie

Zarówno stojący swobodnie, jak i przechowywany w opcjonalnej, montowanej na ścianie stacji ładującej, nie zabiera wiele miejsca. Ponadto stacja ładująca zapewnia gotowość do pracy w każdej chwili.

Akcesoria

Szczotka do podłóg twardych (opcjonalna) z miękką rolką, która zapewnia skuteczne, ale delikatne czyszczenie. Szczotka do dywanów z przekładnią planetarną, silnikiem o mocy 50 W i szczeciną antystatyczna z włókna węglowego dokładniej oczyszczają dywany. Szczotka do kurzu z długim włosiem idealnie ściera kurz i odkurza płaskie powierzchnie. Mini-szczotka napędzana silnikiem wciąga kurz z miękkich mebli - foteli, kanap czy innych tapicerek, a także materacy. Ssawka szczelinowa jest wąska i długa, idealna do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i wąskich szczelin. Elastyczna rura w połączeniu z ssawką szczelinową lub szczotką do kurzu idealnie sprawdzi się podczas sprzątania kłopotliwych miejsc.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają