BĄDŹ AWANGARDowy

Husqvarna Automower 435x AWD

Do trawników o powierzchni do 3500 m²

Szerokość koszenia 22 cm

Napęd na 4 koła (tył skręcany)

Pokonuje pochyłości do 70%

Sterowanie za pomocą pokrętła JOG

Wbudowany GPS do mapowania i ochrony przed kradzieżą

Elektrycznie regulowana wysokość koszenia

Aplikacja mobilna21 799,00 zł
Rata 606 zł/mies.

Husqvarna
PKT00264

Opis

Czas ładowania
Do 30 minut
Moc
40 W
Czas pracy
Do 100 minut
Głośność
Do 62 dB
Akumulator
5Ah
Harmonogram
Tak
Waga
17,3 kg
Zastosowane technologie
Pokrętło JOG
Wymiary
93x55x29 cm
Inne
Głośny alarm
Aplikacja mobilna
Tak
Wyświetlacz
Duży LCD
Powierzchnia
Do 3500 m²
Szerokość cięcia
22 cm
Regulacja wysokości
30-70mm, Elektryczna
System cięcia
3 obrotowe ostrza, Elektrycznie regulowana wysokość
Czujniki / zabezpieczenia
PIN, GPS, czujnik podniesienia, czujnik wywrócenia, czujniki ultradźwiękowe
Pokonywana pochyłość
Do 70%

Napisz swoją opinię

Husqvarna Automower 435x AWD

Kosiarka automatyczna z napędem na 4 koła. Do trawników o powierzchni do 3500 m². Podjeżdża pod zbocza o nachyleniu do 70 %. Wyposażona w światła LED i intuicyjny interfejs z kolorowym wyświetlaczem. Funkcja Automower Connect - śledzenie GPS w razie kradzieży.

Napisz swoją opinię

Husqvarna Autromower 435x AWD

Kosiarka automatyczna z napędem na cztery koła. Z powodzeniem radzi sobie z obszarami do 3500 m², przeszkodami, nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu do 70 %. Wyposażenie serii X-line to między innymi światła LED i intuicyjny interfejs z kolorowym wyświetlaczem Automower Access. Funkcja Automower Connect w standardzie, z opcją śledzenia GPS w razie kradzieży.

Napęd na 4 koła!

Modele Automower AWD wyposażone są w technologię, która optymalizuje sterowanie poszczególnymi kołami, aby umożliwić doskonałą pracę w najbardziej wymagającym terenie. Dzięki niej roboty doskonale radzą sobie na zboczach do 70% (35°).

Obrotowa konstrukcja tylnej części

Przegubowa konstrukcja tylnej części umożliwia doskonałą manewrowość podczas jazdy po złożonych trawnikach i przejściach. Tylna część ma także funkcję obracania, znacznie poprawiając przyczepność w trudnym terenie, w pełni wykorzystując działanie AWD.

Automower Access

Intuicyjne programowanie urządzenia za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości i pokrętła jog.

Nawigacja wykorzystująca GPS

Dzięki wbudowanemu systemowi GPS oprogramowanie urządzenia tworzy dokładną mapę ogrodu, uwzględniając rozłożenie przewodów ograniczających i doprowadzających. Dzięki niej kosiarka wie, które części ogrodu zostały skoszone i optymalizuje swoją pracę.

Automower Connect

Aplikacja mobilna Automower Connect na smartfona zapewnia pełną kontrolę nad kosiarką. Można wysyłać polecenia „start”, „stop” i „park”, sprawdzać i zmieniać ustawienia, a także odbierać alarmy i w razie kradzieży śledzić położenie kosiarki, z dowolnego miejsca.

Zdalne wykrywanie obiektów

Wbudowane czujniki ultradźwiękowe pozwalają kosiarce wykrywać obiekty, powodują obniżenie prędkości i kosiarka unika twardych kolizji z otoczeniem.

Zegar pogodowy

Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu robot maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie swoich podzespołów.

Dwa przewody doprowadzające

Kosiarka w zestawie ma dwa przewody doprowadzające, co skraca czas odnajdywania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.

Kontrola równowagi

Automatycznie wykrywa brak równowagi w systemie tnącym, który może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami. c

Wymienna obudowa

Spersonalizuj swoją kosiarkę, zmieniając kolor obudowy - są dostępne w kolorze białym i pomarańczowym.

Unikalny system koszenia

Husqvarna Automower za każdym razem tnie źdźbła trawy na niewielkie elementy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik.

Automatyczne ładowanie

Kiedy kosiarka potrzebuje więcej energii w akumulatorze, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.

Czujniki unoszenia i wywrócenia

W razie uniesienia kosiarki bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się daleko od zewnętrznej krawędzi maszyny.

Reflektory LED

Energooszczędne reflektory LED zapewniają lepszą widoczność i kontrolę nawet w ciemności. Reflektory również zaczną migać, jeśli wystąpi usterka.

Ultra-cichy napęd

Silniki kół z dwustopniową przekładnią zapewniają wyjątkową wydajność i umożliwiają pracę w nocy lub 24/7 w każdej okolicy.

Automatyczna obsługa przejść

Automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.

5 punktów rozpoczynania koszenia

Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w pięciu różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydatne są różne punkty rozpoczynania koszenia. Dzięki nawigacji GPS, punkty rozpoczynania koszenia są ustawiane automatyczne.

Zabezpieczenie przed kradzieżą - GPS

Produkty wyposażone w Automower Connect natychmiast rozpoczynają śledzenie pozycji GPS i wysyłają powiadomienia do urządzeń. Funkcja ta sprawia, że instalacja Automower jest wyjątkowo bezpieczna i minimalizuje ryzyko kradzieży.

Ochrona przed kradzieżą - alarm i kod PIN

Jeśli kosiarka zostanie wyniesiona poza teren pracy, uruchomi się alarm o wysokiej głośności, który może zostać dezaktywowany tylko za pomocą unikalnego kodu PIN kosiarki.

Niezawodność

Zautomatyzowane koszenie to przede wszystkim niezawodność. Przez 20 lat Husqvarna rozwijała koncepcję takiej kosiarki, aby osiągnąć jak najwyższy stopnień niezawodności, jakości i efektów koszenia przy minimalnym wysiłku użytkownika.

Brak emisji spalin

Dzięki napędowi elektrycznemu kosiarka nie wytwarza szkodliwych spalin.

Odporna na niepogodę

Kosiarka może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.

Doskonała interakcja

Wszystkie kosiarki automatyczne wyposażone w Automower Connect są kompatybilne z Amazon Alexa i Google Home. Oznacza to, że wystarczy, że wydasz polecenie inteligentnemu głośnikowi lub asystentowi w smartfonie, a robot wykona polecenie. Możesz wydawać najczęściej używane polecenia, takie jak uruchamianie, zatrzymywanie, parkowanie i uzyskać aktualny status kosiarki.

Elektryczna regulacja wysokości koszenia

Wysokość koszenia może być szybko ustawiona poprzez elektryczny system regulacji dostępny w głównym menu.

Przedni zderzak

Gumowy przedni zderzak sprawia, że kosiarka jest bardziej odporna na powtarzające się kolizje z drzewami, krzewami i innymi przedmiotami w obrębie instalacji.

Doskonały efekt koszenia

Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest zawsze idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewielkie, ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt