NEEBo T12 Mate | puppy series

Moc ssania aż 29 000PA!

Podwójna mechaniczna szczotka rolkowa

6-stopniowa filtracja - w tym 2 filtry HEPA!

Inteligentna elektronika

Wyświetlacz OLED

Bogaty zestaw akcesoriów

Nagrody RedDot 2020!1 977,00 zł
Pre-order 197.7 zł

PKT00161

Opis

Czas ładowania
3-4h
Moc
535W
Czas pracy
Eco - do 60 min., Super - do 11 min.
Wielkość pojemnika
0,5l
Głośność
Do 82 dB
Akumulator
2500 mAh (Samsung)
Stacja dokująca
Ładująca + stojak na wszystkie końcówki
Waga
1,6 kg (baza z silnikiem, akumulatorem i pojemnikiem)
Ssanie
Do 29 000 Pa
Filtry
HEPA10 (wejście), HEPA12 (wyjście)
Wyświetlacz
OLED

Specyficzne kody

EAN13
6958986003932

Napisz swoją opinię

NEEBo T12 Mate | puppy series

Zupełna nowość! Odpowiedź na Dyson v11! Absolutnie Najmocniejszy inteligentny odkurzacz pionowy o mocy ssania aż 29 000PA! Marka NEEBO posiada patent na podwójną mechaniczną szczotkę (jak w irobot)  Inteligentna elektronika - samoczynnie zwiększa moc, gdy jest to potrzebne. 6-stopniowa filtracja - w tym 2 filtry HEPA! Wyświetlacz OLED, oświetlenie podłogi diodami LED. No i wygląda zdecydowanie bardziej #FANCY od Dyson v11 czy Dyson v10 Zdobywca nagrody RedDot 2020! Absolutny TOP w odkurzaczach pionowych!

Napisz swoją opinię

Instrukcja NEEBO Puppy T12 Mate

Instrukcja obsługi

NEEBo PAPPI T12 Mate (P Series)

Najmocniejszy odkurzacz pionowy NEEBo PAPPI. Inteligentny odkurzacz bezprzewodowy o mocy ssania aż 170 AW z mechaniczną podwójną szczotką rolkową. Zdobywca nagrody RedDot 2020!

Inteligentny system usuwania kurzu

1. Wyświetlacz OLED - Prezenuje status pracy urządzenia.
Inteligentnie wyświetla stan pracy, pozostałą energię, przypomina o czyszczeniu pojemnika na kurz i szczotek, wyświetla informację o braku pojemnika na kurz, stanie ładowania itp.

2. Inteligentne śledzenie ilości pyłu - więcej pyłu, większe ssanie! Dzięki analizie ilości pyłu w podczerwieni automatycznie reguluje moc, zwiększając ssanie, gdy jest to potrzebne.

Wyświetlacz OLED

Inteligentnie wyświetla stan pracy, pozostałą energię, przypomina o czyszczeniu pojemnika na kurz i szczotek, wyświetla informację o braku pojemnika na kurz, stanie ładowania. Wyłącza się po około 10 sekundach po pełnym naładowaniu, aby uniknąć rozładowania akumulatora.

Inteligentne śledzenie ilości pyłu - więcej pyłu, większe ssanie!

Dzięki analizie ilości pyłu w podczerwieni automatycznie reguluje moc, zwiększając ssanie, gdy jest to potrzebne. W połączeniu z diodowym oświetleniem podłogi czyszczenie w rogach, pod meblami i w innych ciemnych miejscach jest zdecydowanie łatwiejsze.

Trzy tryby pracy – Może pracować do 60 minut!

Auto. Czujnik podczerwieni wykrywa kurz, elektronika oblicza ilość pyłu, aby automatycznie zmieniać tryb dla lepszego wykorzystania energii i dokładniejszego sprzątania.

Super. Praca do 11 minut. Wydajność sprzątania może osiągnąć aż 105%. Nadaje się do usuwania uporczywego pyłu, starego kurzu w szczelinach i dokładnego usuwania roztoczy.

ECO. Najlepszy do codziennego sprzątania całego domu.

170 AW siły ssania!

Bezszczotkowy silnik NIDEC kręci się z szybkością 125 000 obrotów na minutę i oferuje aż 535 W. Prosty kanał powietrzny redukuje utratę mocy ssącej. Dzięki temu odkurzacz oferuje moc ssącą na poziomie aż 170 AW!

Dwurdzeniowy procesor inteligentnie kontroluje urządzenie

Uzyskał wiele certyfikatów z UE, Korei i innych regionów. Jednostka obliczeniowa jest bardziej stabilna i dokładna, a zaktualizowany system zarządzania dokładnie oblicza moc potrzebną do wydajnej i efektywnej pracy.

System wielu cyklonów

Dzięki zastosowaniu technologii wielu cyklonów siła ssania pozostaje taka sama aż do zapełnienia się zbiornika na kurz. Dodatkowo zapewnia doskonałą separację śmieci z wciąganego powietrza.

6-stopniowy system filtracji – do 99,996% przechwyconych zanieczyszczeń!

6-stopniowy system filtracji (zbiornik + metalowa siatka z otworami 0,5 mm + wielokrotne cyklony + filtr HEPA10 na wejściu + gąbka + filtr HEPA12 na wyjściu) jest w stanie zatrzymać większość kurzu, roztoczy, zarodników pleśni, bakterii i wirusów – filtracja na poziomie 99,996%!

Innowacyjne usprawnienia

Magnetyczny pojemnik na kurz - łatwy do wyjęcia i montażu.
Zmotoryzowana podwójna szczotka - odpowiednia do podłóg i dywanów

NOWOŚĆ! Zmotoryzowana podwójna szczotka

Odpowiednia do czyszczenia podłóg, mat, szczelin, zaschniętego kurzu, dywanów, wykładzin, itp.

Budowa szczotek

Włosie z włókna węglowego - idealne do usuwania uporczywego pyłu ze szczelin i dywanów. Nylon o wysokiej gęstości - delikatny dla podłóg z drewna, paneli, itp.

Usuwa do 99% roztoczy!

W trybie Super, w połączeniu z mechaniczną szczotką, jest w stanie usunąć z materacy, pościeli i innych tapicerowanych mebli nawet do 99% roztoczy.

Ładowanie podczas przechowywania

Wszystkie elementy mogą być przechowywane w stacji ładującej, która jest mała i przenośna. Jej projekt został objęty międzynarodowymi patentami.

Poliwęglanowa obudowa

Obudowa z poliwęglanu jest bardziej przezroczysta, lżejsza i wytrzymalsza niż wykonane powszechnie stosowanego tworzywa ABS.

Przełącznik Halla

Nie ma kontaktu – nie włącza się. Większa czułość – krótszy czas reakcji.

Elementy zestawu

1. Metalowa rura przedłużająca
2. Zmechanizowana podwójna szczotka podłogowa
3. Płaska ssawka
4. Płaska ssawka 2-w-1 (szczelinowa + szczotka)
5. Miękka szczotka do mebli
6. Giętka rura przedłużająca
7. Korpus główny z silnikiem, akumulatorem i pojemnikiem na śmieci
8. Stacja ładująca
9. Zasilacz sieciowy
10. Mechaniczna szczotka do tapicerki

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają

2 477,00 zł

 

Poznaj mnie