iRobot Roomba e5

Do 90 min sprzątania na jednym ładowaniu

1 szczotka boczna i 2 główne

Kontrola przez aplikację mobilną

Technologia Dirt Detect1 197,00 zł
Rata 33 zł/mies.

PKT00171

Opis

Wysokość
9,3 cm
Czas ładowania
Do 120 minut
Moc
50W
Czas pracy
Do 90 minut
Wielkość pojemnika
400 ml
Koła
Pokonuje przeszkody do 18 mm
Głośność
do 65 dB
Akumulator
1800 mAh
Ssanie
Około 1700 Pa
Wymiary
33,5 x 9,3 cm
Filtry
HEPA (AeroForce)
Inne
Wirtualna ścian
Aplikacja mobilna
Tak
Czujniki / zabezpieczenia
antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca
Oceń 
Milena
2020-09-09

świetny

Świetny odkurzacz, nie trzeba go pilnować, dobrze nawiguje, wie gdzie musi jeszcze odkurzyć :)

Napisz swoją opinię

iRobot Roomba e5

Robot sprzątający I generacji 

Robot sprzątający z jedną szczotką boczną i dwoma głównymi. Zapewnia do 90 minut ciągłej pracy. Kontrola przez aplikację mobilną - wirtualne ściany, harmonogramy sprzątania, itp.

Dość hałaśliwy w swej pracy, wiec musi sprzątać gdy nie ma Cię w domu. Odbija się przypadkowo czyli nie ma algorytmu ZIG-ZAG czyli systematycznej pracy jakie oferuje np. Neebo GREY+. No i nie zmopuje podłogi 

Napisz swoją opinię

iRobot Roomba e5

Znajduje kurz i brud używając opatentowanej technologii Dirt Detect. iRobot Roomba e5 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

Sprząta wzdłuż ścian

Szczotka boczna przeznaczona do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 stopni, aby wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach.

Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia

Rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one sprawiają że dom jest domem, ale nie stanowią dla iRobota przeszkody. iRobot Roomba e5 potrafi poruszać się w gęsto umeblowanych pomieszczeniach.

Czyści podłogę pod sofą i krzesłami

Niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli.

Nie spadnie ze schodów

Dzięki czujnikom wysokości iRobot Roomba e5 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków.

Wysoka moc ssąca

3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co zapewnia lepszą wydajność i niższe koszty eksploatacji.

Sprząta przy krawędziach i w narożnikach

Wirująca szczotka boczna zagarnia zabrudzenia, kierując je na drogę 3-stopniowego systemu sprzątania, aby wyłapywać zabrudzenia i kurz gromadzący się wzdłuż ścian.

Wysokowydajny filtr

Przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

Nowy zmywalny pojemnik na brud

iRobot Roomba e5 wyposażona jest w pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą, co zapewnia lepszą wygodę użytkowania.

90 minut ciągłej pracy

Nowy akumulator litowo-jonowy oraz ulepszone oprogramowanie, pozwalają automatycznemu robotowi iRobot Roomba e5 na maksymalnie 90 minut nieprzerwanej pracy.

Łatwe i skuteczne sprzątanie włosów i sierści zwierząt

Profilowane, elastyczne gumowe szczotki, przeznaczone do różnych powierzchni, doskonale przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki temu robot może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach.

Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś

Połącz się z Twoim robotem i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledź cykle sprzątania oraz kontroluj zapełnienie pojemnika na brud.

Nie wjedzie tam gdzie nie chcesz

Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania wirtualnej ściany.

Automatyczne dokowanie i ładowanie

Odkurzacz robot Roomba e5 automatycznie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu, aby być zawsze gotowym do pracy.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają