BĄDŹ AWANGARDowy

Husqvarna Automower 420

Do trawników o powierzchni do 2200 m²

Szerokość koszenia do 24 cm

Zdolny do pracy w dzień i w nocy

Może pracować w deszczu

Ekologia - brak spalin i mulczowanie

Łatwa regulacja wysokości koszenia

Podjeżdża pod wzniesienia 45%



9 999,00 zł
Rata 278 zł/mies.

Husqvarna
PKT00177

Opis

Czas ładowania
Do 50 minut
Czas pracy
Do 105 minut
Głośność
do 58 dB
Waga
11,5 kg
Zastosowane technologie
Alarm i blokada kodem PIN
Aplikacja mobilna
Tak
Wyświetlacz
LCD
Powierzchnia
Do 2200 m²
Szerokość cięcia
Do 24 cm
Regulacja wysokości
20-60 mm
Pokonywana pochyłość
Do 45%

Napisz swoją opinię

Husqvarna Automower 420

Ultracichy robot koszący do trawników o powierzchni do 2200 m²! Zadba o Twój trawnik o każdej porze dnia i nocy, zarówno w czasie ładnej pogody jak i deszczu. Mulczowanie (rozdrabnianie skoszonej trawy na nawóz), łatwe mycie, liczne czujniki - łatwy w obsłudze i bezpieczny. Szerokość koszenia do 24 cm.

Napisz swoją opinię

Husqvarna Automower 420

Automower Connect@HOME

Automower Connect jest funkcją zapewniającą pełną kontrolę nad kosiarką za pośrednictwem smartfona. Można wysyłać polecenia „start”, stop” i „park”, sprawdzać i zmieniać ustawienia, a także odbierać alarmy i w razie kradzieży śledzić położenie kosiarki, z dowolnego miejsca.

Automatyczna obsługa przejść

Husqvarna Automower automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.

Mobilność

Duże koła z terenowym bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach (mokra trawa, itp.). Urządzenie radzi sobie na pochyłościach do 45%.

Ultra cicha

Silnik kół z dwustopniową przekładnią, nowa technologia, która umożliwia ultra cichą pracę. Zapewnia wyjątkową wydajność i umożliwia pracę w nocy lub 24/7 w każdych okolicznościach.

Odnajdywanie stacji ładowania

Dwa przewody doprowadzające ułatwiają urządzeniu odnajdywanie drogi do stacji ładującej. Znacznie skraca to czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o nietypowym lub skomplikowanym kształcie.

Łatwe mycie

Łatwość mycia zewnętrznej części i spodu kosiarki wężem ogrodowym. Za pomocą dołączonego narzędzia konserwacyjnego można łatwo zdjąć pokrywę, co ułatwia dostęp i czyszczenie.

Elektryczna regulacja wysokości koszenia

Wysokość koszenia można ustawiać w łatwy sposób poprzez elektrycznie sterowaną regulację dostępną w głównym menu.

Zegar pogodowy

Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.

Czujniki unoszenia i wywrócenia

W razie uniesienia kosiarki Automower bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże umieszczono daleko od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń obiektu.

5 punktów rozpoczynania koszenia

Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w 5 różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydają się różne punkty rozpoczynania koszenia. Dzięki nawigacji GPS (wybrane modele), punkty rozpoczynania koszenia są ustawiane automatyczne i ręczne ustawienia nie są potrzebne.

Kontrola wyważenia

Aby praca była cicha i bezproblemowa automatycznie wykrywany jest brak wyważenia w systemie tnącym. Brak wyważenia może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.

Koszenie po spirali

Automatyczna funkcja koszenia ma na celu wyrównanie różnic wysokości trawy. Czujnik tarczy osłaniającej wykrywa, czy kosiarka wchodzi w obszar o wyższej trawie i przełącza technologię cięcia na systematyczny spiralny wzór.

Wyświetlacz z menu

Wyświetlacz z graficzną strukturą menu ułatwia ustawienia urządzenia.

Unikalny system koszący

Husqvarna Automower za każdym razem tnie trawę tak, aby pozostawały jej bardzo krótkie odcinki. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika, a pozostałości nawożą trawnik w naturalny sposób – mulczowanie.

Brak spalin

Dzięki napędowi elektrycznemu kosiarka Automower nie wytwarza szkodliwych spalin i działa bardzo cicho.

Ochrona przed kradzieżą

Ochrona przed kradzieżą to kolejna zaleta urządzenia. Jeśli kosiarka zostaje wyniesiona poza teren pracy, uruchomi się alarm o wysokiej głośności, który może zostać dezaktywowany tylko za pomocą unikalnego kodu PIN przypisanego do danej kosiarki.

Odporność na warunki pogodowe

Kosiarka Automower może pracować i pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż zaprojektowano ją tak, aby mogła funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.

Automatyczny powrót do bazy

Kiedy energia w akumulatorze kosiarki Automower spadnie do niskiego poziomu, to samodzielnie odnajdzie drogę do stacji ładującej.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt