BĄDŹ AWANGARDowy

Husqvarna Automower 305

Do trawników o powierzchni do 600 m²

Zdolny do pracy w dzień i w nocy

Ekologia - brak spalin i mulczowanie

Łatwa regulacja wysokości koszenia

Szerokość koszenia 22 cm

Podjeżdża pod wzniesienia 40%4 999,00 zł
Rata 139 zł/mies.

Husqvarna
PKT00176

Opis

Głośność
59 dB
Wymiary
57 x 43 x 25 cm
Wyświetlacz
LCD
Powierzchnia
Do 600 m²
Szerokość cięcia
22 cm
Regulacja wysokości
20-50 mm
System cięcia
3 obrotowe ostrza
Pokonywana pochyłość
Do 22stopni

Specyficzne kody

EAN13
7392930273962

Napisz swoją opinię

Husqvarna Automower 305

Robot koszący do trawników o powierzchni do 600 m². Zadba o Twój trawnik o każdej porze dnia i nocy, zarówno w czasie ładnej pogody jak i deszczu. Mulczowanie (rozdrabnianie skoszonej trawy na nawóz), łatwe mycie, liczne czujniki - łatwy w obsłudze i bezpieczny. Szerokość koszenia 22 cm.

Napisz swoją opinię

Husqvarna Automower 305

Automower Connect@HOME

Aplikacja Automower Connect@HOME, zapewnia pełną kontrolę nad kosiarką bezpośrednio poprzez Twojego smartfona. Możesz łatwo uruchamiać, zatrzymywać i parkować, sprawdzać i dostosowywać ustawienia. Komunikacja poprzez Bluetooth (zasięg do 10 metrów).

Systematyczny sposób koszenia w wąskich przejściach

Robota koszącego można ustawić tak, aby automatycznie przełączał sposób koszenia z trybu losowego na tryb systematyczny w wąskich przejściach. Dzięki temu zapewnione są doskonałe wyniki koszenia na całej powierzchni trawnika.

Automatyczna obsługa przejść

Husqvarna Automower automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.

Łatwe mycie

Łatwość mycia zewnętrznej części i spodu kosiarki wężem ogrodowym. Za pomocą dołączonego narzędzia konserwacyjnego można łatwo zdjąć pokrywę, co ułatwia dostęp i czyszczenie.

Czujniki unoszenia i wywrócenia

W razie uniesienia kosiarki Automower bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże umieszczono daleko od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń obiektu.

Zegar pogodowy

Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.

Odnajdywanie stacji ładowania

Przewód doprowadzający ułatwia urządzeniu odnajdywanie drogi do stacji ładującej. Znacznie skraca to czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o nietypowym lub skomplikowanym kształcie.

Mobilność

Duże koła z terenowym bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach (mokra trawa, itp.). Urządzenie radzi sobie na pochyłościach do 40%.

3 punkty rozpoczynania koszenia

Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w trzech różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydają się różne punkty rozpoczynania koszenia.

Kontrola wyważenia

Aby praca była cicha i bezproblemowa automatycznie wykrywany jest brak wyważenia w systemie tnącym. Brak wyważenia może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.

Koszenie po spirali

Automatyczna funkcja koszenia ma na celu wyrównanie różnic wysokości trawy. Czujnik tarczy osłaniającej wykrywa, czy kosiarka wchodzi w obszar o wyższej trawie i przełącza technologię cięcia na systematyczny spiralny wzór.

Łatwa regulacja wysokości koszenia

Wysokość koszenia można ustawiać w łatwy sposób, obracając duże pokrętło.

Wyświetlacz z menu

Wyświetlacz z graficzną strukturą menu ułatwia ustawienia urządzenia.

Niski poziom hałasu

Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia urządzenie jest bardzo ciche i dyskretne. Możesz ustawić czas ich pracy wtedy, gdy tylko chcesz.

Unikalny system koszący

Husqvarna Automower za każdym razem tnie trawę tak, aby pozostawały jej bardzo krótkie odcinki. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika, a pozostałości nawożą trawnik w naturalny sposób – mulczowanie.

Brak spalin

Dzięki napędowi elektrycznemu kosiarka Automower nie wytwarza szkodliwych spalin i działa bardzo cicho.

Ochrona przed kradzieżą

Ochrona przed kradzieżą to kolejna zaleta urządzenia. Jeśli kosiarka zostaje wyniesiona poza teren pracy, uruchomi się alarm o wysokiej głośności, który może zostać dezaktywowany tylko za pomocą unikalnego kodu PIN przypisanego do danej kosiarki.

Automatyczny powrót do bazy

Kiedy energia w akumulatorze kosiarki Automower spadnie do niskiego poziomu, to samodzielnie odnajdzie drogę do stacji ładującej.

Odporność na warunki pogodowe

Kosiarka Automower może pracować i pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż zaprojektowano ją tak, aby mogła funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt