NEEBo Grey+

Mapowanie pomieszczeń

Dedykowana aplikacja mobilna 

Harmonogram pracy

Wydajny akumulator

Dwa oddzielne pojemniki (na kurz i wodę)

Wysoka siła ssania

Produkt nagrodzony przez PC World1 077,00 zł
Dodaj gwarancje VIP (3 lata):
  • TAK
  • NIE

NEEBo GREY+ to odkurzacz automatyczny (robot sprzątający) będący świetną alternatywą dla konkurencyjnych produktów.Prawdziwa rewolucja w sprzątaniu! GREY+ to kolejna generacja robota hybrydowego w ofercie marki NEEBo.NEEBo wykupiło prawa do konstrukcji od marki Mamibot, jednakże GREY+ jest konstrukcją dużo bardziej dopracowaną.

NEEBo GREY+ to odkurzacz automatyczny (robot sprzątający) będący świetną alternatywą dla konkurencyjnych produktów.

Prawdziwa rewolucja w sprzątaniu! GREY+ to kolejna generacja robota hybrydowego w ofercie marki NEEBo.

NEEBo wykupiło prawa do konstrukcji od marki Mamibot, jednakże GREY+ jest konstrukcją dużo bardziej dopracowaną. Prócz zmian w wyglądzie skupiliśmy się na tym, czego nie widać! Poprawiono szybkość przetwarzania danych (nowa rewizja procesora sterującego), zmieniliśmy płytę główną, użyto lepszych silników (większa moc ssania przy niższej głośności), co zaowocowało wyraźnie lepszą pracą i wydajniejszym sprzątaniem. Dopracowano także aplikację mobilną, gdzie dodaliśmy możliwość postawienia wirtualnych ścian.

Za pomocą tego urządzenia możesz jednocześnie efektywnie zbierać brud i kurz oraz przecierać podłogi na mokro. GREY został wyposażony w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości. Drugi pojemnik został podzielony na dwie części – część na śmieci, część na wodę. Możesz nalać do tego drugiego aż 350 ml wody i w ten sposób przetrzeć na mokro całkiem sporą powierzchnię (ponad 100 m2) bez konieczności napełniania zbiornika. Sam decydujesz, czy chcesz, aby robot jedynie zebrał kurz i brud, czy starł również podłogi na mokro.

Do pojemnika na płyn należy wlewać TYLKO WODĘ! Jeżeli chcesz jednak użyć środka czyszczącego podłogi należy zastosować odpowiednie stężenie płynu - stosując proporcjonalnie do pojemności maksymalnej pojemnika - 350ml (standardowy płyn do podłóg  - ok. 2ml na cały pojemnik). Nie używaj płynów o gęstej konsystencji ani woskujących - prowadzi to do uszkodzenia pojemnika!

Pokonywanie przeszkód. Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5 cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Poruszanie się robota jest w dużej mierze uzależnione od struktury podłoża. Jeżeli dywan ma miękką strukturę typu shaggy, to robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, sygnalizując to odpowiednim błędem na panelu. Ze względu na różne typy dywanów w polskich domach, producent nie gwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie).

Pielęgnacja czarnych, matowych powierzchni lub o wysokim połysku. Intensywne promienie słoneczne lub ciemne / czarne podłogi mogą powodować destabilizację czujników robota (jest to kwestia zastosowanej technologii – optyka i podczerwień, a nie wada fabryczna urządzenia).

Oprogramowanie. Robot GREY+ ma oprogramowanie dostępne tylko w języku angielskim. Pracujemy nad aktualizacją i przetłumaczeniem aplikacji. Urządzenie pracuje z siecią Wi-Fi 2,4 GHz.

W trosce o wygodę naszych Klientów, dajemy Ci możliwość kupna urządzenia na raty. Ciesz się swoim robotem już teraz i spłacaj go w wygodnych ratach. Odkryj komfort sprzątania bez konieczności spędzania długich godzin na odkurzaniu i mopowaniu podłóg. GREY+ wykona całą pracę za Ciebie, a Ty możesz cieszyć się czystym mieszkaniem każdego dnia.

Dołącz do grona setek zadowolonych klientów, złóż zamówienie i odkryj możliwości, jakie daje nasz najnowszy produkt.

Więcej informacji znajdziesz tu -> Grey nagrodzony przez PCWorld | Klasa sama w sobie - GREY

Aplikacja WeBack --> Połączenie z aplikacją | Przewodnik WeBack

PKT00129

Opis

Wysokość
7,5 cm
Czas ładowania
Do 3h
Zakres czyszczenia

Specyficzne kody

ean13
6970626160201
Nowy produkt
Oceń 
Tobiasz T
2020-02-17

prawie 5 gwiazdek

Super kontakt, przemiła i cierpliwa obsługa, robot byłby na 5 gdyby nie brak możliwości ustawienia w aplikacji wirtualnej ściany. Minusem jest też to, że w przypadku przerwania procesu mycia np. rozładowana bateria robot zaczyna proces sprzątania od nowa . Poza tym same plusy niski , mega cichy, mopowanie (mega zaskoczenie na plus) za tą cenę jakość super , polecam bardzooooo!

  • 0 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

NEEBo Grey+

Hybrydowy Robot 2w1 |odkurza i mopuje. Uczy się rozkładu pomieszczeń, aby zwiększyć efektywność sprzątania o minimum 33%. Podobny w efektywności sprzątania do iRobot Roomba e5 ale jeździ dużo bardziej regularnie dzięki patentowi zig-zag (ten sam system uporządkowanego sprzątania stosowany przez Xiaomi Roborock. Mega atrakcyjna cena wraz z EXTRA prezentem! TAŚMA magnetyczna czyli możliwość wyznacznia ścian wirtualnych Sterowanie głosem/telefonem/pilotem/asystentem głosowym

Napisz swoją opinię

NEEBo GREY+ (B Series)
MAPUJE POMIESZCZENIA W APLIKACJI

Dzięki żyroskopowej nawigacji robot samodzielnie odnajduję się w przestrzeni.

NAJCICHSZY ROBOT NA RYNKU

Jest super cichy zwłaszcza w trybie mopowania, kiedy pracuje nie głośniej niż 55db i możesz oglądać film, rozmawiać z rodziną czy wręcz usypiać dziecko.

DUŻA SIŁA SSANIA

Poradzi sobie z mocno zabrudzoną powierzchnią. Chrupki, ziarna fasoli czy sierść kota/psa w dywanie nie stanowią dla niego żadnego problemu.

SUPER NISKI

Wjedzie pod każdy mebel, czy gzyms twoich mebli w kuchni. O 2cm niższy od robotów z laserem, czy tych najbardziej znanego producenta na rynku.

USTAW SOBIE HARMONOGRAM PRACY

Robot ma sprzątać codziennie, tak by nie pozwolić na osiadanie mikrokurzu wpadającego przez otwarte okna, czy wnoszonego przez buty domowników. Ustaw tryb codziennej pracy na te godziny, gdy nie ma Cię w domu.

ODKURZA I MOPUJE

Czyli, robot hybrydowy to jak 2 urządzenia w 1-dnym. Zazwyczaj niech pracuje w trybie odkurzania, ale możesz wymienić mu pojemnik i puścić go w trybie mopowania, by podłoga była jeszcze bardziej odświeżona.

DUŻY POJEMNIK NA WODĘ

Zdecydowana przewaga w stosunku do produktów XIAOMI ROBOROCK. Dzięki temu raz napełnieny pojemnik wystarczana3 codzienne sprzątania z mopem.

NOWOCZESNY PROCESOR
I SILNIK BEZSZCZOTKOWY

Nowoczesne komponenty zapewniają szybkie przeliczanie pod efektywne sprzątanie, a mechanizm kół jest zdecydowanie bardziej trwały niż w tanich robotach.

INTELIGENTNE CZUJNIKI

Nie musisz się martwić, że robot spadnie ze schodów i bardzo łatwo odnajdzie w domu stację dokującą, by się naładować. Robot delikatnie podjeżdża do przeszkody i jej nie obija.

ALGORYM ZIG_ZAG

Zdecydowanie lepsze regularne sprzątanie niż w konkurencyjnych Roombach z serii 6. Robot po domu jeździ planowo, co zapewnia doskonałe sprzątanie w każdym cyklu.

STEROWANY GŁOSEM, APLIKACJĄ, PILOTEM

Ty wybierasz jak chcesz zarządzać pracą robota, choć sugerujemy, by ten po prostu sprzątał codziennie wedle harmonogramu.

WYGODNA APLIKACJA WEBACK

Kontroluj swoją pracę wygodnie poprzez aplikacje czy pod IOS czy na ANDROID.

WYDAJNE SPRZĄTANIE

Dzięki regularnemu trybowi pracy robot posprząta do 98% powierzchni Twojego mieszkania czy domu.

ZESTAW ZAWIERA:

2x Ściereczka do mopowania
4x Szczotki boczne
1x Pojemnik kurzowy
1x Pojemnik do mopowania
2x Filtr HEPA
1x Filtr podstawowy
1x Stacja ładująca
1x Ładowarka
1x Pilot
1x Taśma magnetyczna
1x Szczotka czyszcząca

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt