SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

Robot Ci nie odpowiada? Możesz go nam zwrócić w ciągu 14 dni.

Każdy konsument nabywający produkt w sklepie internetowym, oraz opłacając zamówienie on-line, ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży nieużytkowanego produktu (czyli taki który nie posiada fizycznych śladów użytkownia pomnijeszającego jego wartość rynkową) bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie urządzenia.

Dodatkowo w ramach naszego programu „SATYSFAKCJA GWARANTOWANA” Nasi Klienci do 14 dni mają szansę sprawdzenia wybranego robota ze sklepu awangard.pl, którego zdecydują się kupić. To oznacza możliwość wyciągnięcia produktu z oryginalnego opakowania, uruchomienia i używania w swoim domu, aby sprawdzić czy jakość jego pracy odpowiada docelowym potrzebom.

Jeśli Ci się nie spodoba, możesz go Nam zwrócić, a my go przyjmiemy jeżeli spełnione zostaną poniższe warunki.
Warunki przyjęcia zwrotu przez Sklep:

 • Produkt zapakowany w oryginalnym i nieuszkodzonym pudełku wraz z wypełnieniem styropianowym w środku.
 • Produkt musi być kompletny – posiadać obudowę, baterię, koła, szczotki, przyciski, filtry, pojemnik na kurz, wodę lub oba, taśmę magnetyczną/wirtualną ścianę jako elementy jego wyposażenia standardowego.
 • Pudełko musi zawierać wszystkie akcesoria będąca na jego wyposażeniu – stację dokującą, pilota, ściereczki, dodatkowe szczotki, filtry.
 • Pudełko winno zawierać w środku oryginalną instrukcję obsługi, dokument gwarancyjny oraz fakturę zakupu lub paragon, jeśli były dostarczone Klientowi w dowolnej formie przez Sklep.
 • Produkt nie może posiadać trwałych uszkodzeń zewnętrznych – rys, pęknięć na obudowie zarówno w części zewnętrznej jak i spodniej, obić, ubytków obudowy oraz innych, które obniżają jego wartość użytkową i transakcyjną.
 • Zamówienie zostało w pełni zrealizowane i opłacone przez stronę awangard.pl (sklep online).
 • Satysfakcja gwarantowana nie przysługuje przy wyborze opcji zakupu "Click&Collect" (realizacja odbioru w sklepach partnerskich), lub sklepach partnerskich
 • Koszt odesłania urządzenia do Sklepu ponosi zawsze Zwracający.
 • Zwracający jest stroną w pełni odpowiedzialną za produkt (za siebie/osoby trzecie/postronne) od czasu jego nabycia/otrzymania do czasu przyjęcia go przez Sklep od kuriera.
 • Sklep ma prawo nie przyjąć towaru od kuriera jeśli stwierdzi jego uszkodzenia (produkt, pudełko, akcesoria) bądź niekompletność. W tym wypadku poinformuję Nadawcę o takim fakcie w ciągu 48 godzin.
 • Produkty zakupione na fakturę nie podlegają możliwości zwrotu towaru i skorzystanie z satysfakcji gwarantowanej.
 • Produkty do pielęgnacji ciała oraz maseczki ochronne nie są objęte Satysfakcją Gwarantowaną
 • Sklep nie odpowiada i nie jest stroną w zakresie ustalenia odpowiedzialności za produkt, jego uszkodzenia, czy niekompletność pomiędzy Zwracającym a firmą kurierską/pocztą polską/innym operatorem logistycznym, i zastrzega sobie prawo do zatrzymania kwoty za zakupiony produkt (produkt uznany za zakupiony bez zwrotu).

1. Wypełnij wszystkie pola formularza.
2. Poczekaj, aż otrzymasz numer zgłoszenia na podany adres e-mail.
3. Decydując się na zwrot robota w programie "satysfakcja gwarantowana", nabywca ma obowiązek wyczyszczenia robota. W przeciwnym razie sklep ma prawo naliczyć dodatkową opłatę 50-100 zł netto, za czyszczenie robota.
4. Spakuj urządzenie w oryginalne pudełko wraz z wypełnieniem oraz wszystkimi akcesoriami oraz dokumentem zakupu. Pamiętaj, aby robot był włączony (przycisk OFF na obudowie). Zabezpiecz przesyłkę na czas transportu (dodatkowy karton, folia, stretch oraz naklejka "ostrożnie")
5. Wyślij produkt dowolnym kurierem na adres serwisu:

 

IOT-GLOBAL SP. Z O. O.

Jedności Narodowej 81/2A

50-262 WROCŁAW

Robot używany do 14 dni - zwrot kosztów pomniejszony o 15%

UWAGA:

1. Dni użytkowania robota liczone są od dnia odebrania robota od kuriera włącznie.


2. Robot jest uznany za nieużywany jeśli nie został nigdy uruchomiony.


3. Stan robota oceniany jest indywidualnie przez serwis. Jeśli robot, mimo nawet krótkiego czasu pozostawania u Nabywcy, jest odesłany w bardzo złym stanie wizualnym czy technicznym, czyli mimo krótkiego czasu był ponad normatywnie wykorzystywany, bądź był użytkowany niewłaściwie w stosunku do swojego przeznaczenia, serwis ma prawo do potrącenia maksymalnej stawki procentowej przewidzianej w programie, co Nabywca przyjmuje do wiadomości decydując się na realizację zwrotu.

Satysfakcja gwarantowana

-