Awangard.pl Trends in Tech

Awangard.pl to firma, która pojawiła się na polskim rynku w 2019 roku, jednakże ludzie, którzy stworzyli spółkę na robotach sprzątających i innych urządzeniach ułatwiających ludziom życie, zjedli przysłowiowe zęby.

Awangard.pl postawiło sobie za cel, zgodnie z doktryną „Trends in Tech”, dopracowywanie oferowanych produktów. Oznacza to, że nasi najlepsi fachowcy wyszukują na całym świecie nowoczesne produkty, które starają się wraz z ich twórcami i producentami dopracować tak, aby oferowały najlepszą jakość i wydajność przy zachowaniu rozsądnej ceny. Dlatego nasze urządzenia mają najczęściej dużo lepsze parametry użytkowe, niż produkty konkurencyjnych marek, biorąc pod uwagę podobną cenę.

W awangard.pl klienci znajdą roboty sprzątające, które przeznaczone są do odkurzania, mopowania podłóg, mycia szyb wewnątrz i na zewnątrz budynków, a także przewodowe i bezprzewodowe odkurzacze wielofunkcyjne pozwalające utrzymać czystość w domach, biurach, samochodach. Klienci znajdą tu także bezprzewodowe odkurzacze do tapicerek wyposażone w zabijającą bakterie i roztocza lampę UV.

Oczyszczacze powietrza i wody pozwolą cieszyć się czystym powietrzem i smaczną, pozbawioną toksyn i chloru wodą.

Aktywni melomani znajdą słuchawki i głośniki bezprzewodowe o niebanalnym wyglądzie i świetnych parametrach.

Dział elektromobilności oferuje monocykle, hulajnogi i rowery elektryczne, a wkrótce także napędzane elektrycznością deski surfingowe.

Dział urządzeń do pielęgnacji urody może pochwalić się najnowocześniejszymi suszarkami do włosów, akcesoriami do utrzymywania skóry w doskonałej kondycji i nie tylko.

Awangard.pl to wizja świata, w którym urządzenia pomagają użytkownikom w codziennych porządkach, oczyszczają najważniejsze dla człowieka powietrze i wodę, poprawiają urodę i pomagają się przemieszczać w ekologiczny sposób.

Awangard.pl to ludzie, którym zależy na tym, aby klienci otrzymywali najlepsze produkty, które poprawią komfort życia, wyręczą w wielu kwestiach i pozwolą cieszyć się wolnym czasem i dobrym zdrowiem.