Dostawa

Towar zamówiony w Sklepie awangard.pl dostarcza za pośrednictwem wybranych do współpracy przez Sklep firm kurierskich.

Na czas otrzymania towaru składa się:

 • czas realizacji zamówienia – czas, który upływa od złożenia zamówienia, do wysłania zamówionych towarów ze Sklepu, uwzględniane są tu tylko dni robocze, czas realizacji to „1 dzień roboczy”, przy złożeniu zamówienia do g. 16:00. Zamówienia złożone później, mogą wymagać uwzględnienia dodatkowego dnia roboczego.
 • czas dostawy – czas zależny od wybranego sposobu dostarczenia (przesyłka kurierska dociera zazwyczaj na drugi dzień po nadaniu).
 • Dostawa kurierem –   przy zamówieniach z płatnością za pobraniem lub/i kwotą poniżej 2000 zł dostawa płatna
 • Przy zamówieniach powyżej 2000 zł (za wyjątkiem płatności za pobraniem) darmowa dostawa

  *Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Sposoby płatności

Płatność za towar może być dokonywana przez klienta w następujący sposób:

 • Przelewem przez system tpay.com
 • Kartą kredytową przez system tpay.com
 • Płatność przez system i-Raty, i-Leasing
 • Gotówką do rąk kuriera w dniu doręczenia przesyłki, w przypadku wyboru wariantu dostawy „za pobraniem”
 • Płatność BLIK 

Dokumenty

Faktura do zakupionych produktów w Sklepie (na osobę fizyczną - paragon lub faktura VAT) generowane są automatycznie przez system i wysyłane do Kupującego w mailu z potwierdzeniem zamówienia. W dodatkowym mailu Klient otrzyma również instrukcję w języku polskim do zakupionego robota. Oryginalna instrukcja w pudełku jest w języku angielskim. Faktura jest jednocześnie dokumentem gwarancyjnym, w przypadku reklamacji/zwrotu towaru do serwisu. W przypadku braku dostarczenia któregokolwiek z tych dokumentów, Klient winien niezwłocznie zgłosić do Sklepu taką informację w celu uzupełnienia braków.

Ubezpieczenie 

Sklep awngard.pl jest uczestnikiem programu gwarancyjnego TRUSTED SHOPS dla sklepów online. Oznacza to pełne bezpieczeństwo dokonywanych zakupów na naszej platformie dzięki znanemu w całej Europie znakowi jakości, autentycznym opiniom klientów i ochronie kupującego do kwoty 10 000 zł przy każdym zamówieniu.

Przed przyznaniem znaku sklepy internetowe są kompleksowo sprawdzane pod kątem zgodności z kryteriami jakości Trusted Shops. Należą do nich surowe wymogi dotyczące standardu obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży.

Wynikające z tego bezpieczeństwo jest doceniane przez klientów z wielu krajów. Znak jakości, opinie klientów i ochrona kupującego Trusted Shops należą do rozwiązań cieszących się w Europie największym zaufaniem.