*}
  • Obniżka

SOFIE Blue |Odkurzacz Cyklonowy z lampą UV |usuwa kurz, sierść, roztocza z kanap materacy czy pościeli *idealny dla alergików

Do końca promocji:

Funkcja dezynfekcji powierzchni
Usuwa 99,99% roztoczy
Bezprzewodowy i lekki
Łatwy w obsłudze
Cicha praca
Trzy poziomy filtrowaniaKalkulator rat RATA 13zł mies.
377,00 zł
477,00 zł

Sofie to designerski, poręczny robot cyklonowy do odkurzania wszelkiego rodzaju tapicerki oraz tkanin na pościelach lub zasłonach w naszym domu.

To urządzenie pozwoli alergikom na łatwe pozbycie się roztoczy z płaskich, materiałowych powierzchni i przeprowadzi wstępną dezynfekcję dzięki ultrafioletowej lampie i silnej mocy zasysania. Odkurzacz pomoże we wprowadzeniu do Twojego domu zdrowego i komfortowego stylu życia bez zarazków, wirusów, sierści i roztoczy zalegających na meblach tapicerowanych w samochodzie, materacach, kocach, poduszkach, pościeli, dywanach.

Bezprzewodowa Sofie jest lekka i łatwa w obsłudze. Jej cichy tryb pracy pozwala na odkurzanie o każdej porze nie zakłócając przy tym spokoju w naszych domach.

Robot ma trzy poziomy filtrowania, które niwelują powstawanie pyłu zanieczyszczającego powietrze w pomieszczeniu. Ten wyjątkowy produkt sprawdzi się również w domach ze zwierzętami, usuwając zalegającą sierść na kanapach.

Dołącz do grona setek zadowolonych klientów, złóż zamówienie i odkryj możliwości, jakie daje nasz najnowszy produkt.

Poczytaj --> Jak dbać o tapicerki?

Masz pytania? Wahasz się, czy Sofie to rozwiązanie dla Ciebie?

Zadzwoń do nas!

PKT00155

Opis

Akumulator
Tak
Waga

Napisz swoją opinię

SOFIE Blue |Odkurzacz Cyklonowy z lampą UV |usuwa kurz, sierść, roztocza z kanap materacy czy pościeli *idealny dla alergików

Odkurzacz bezprzewodowy do czyszczenia tapicerek z lampką ultrafioletową - antybakteryjna, przeciwwirusowa, przeciw roztoczom.

Napisz swoją opinię

MOCARNY SILNIK
4000pA

Duża siła zasysania Sofie pozwala jej wyciągnąć kurz z głębi materaca albo kanapy. Już po pierwszym sprzątaniu zobaczysz w pojemniku na kurz efekty jej działania.

STERYLIZUJĄCA LAMPA UV

Przyciskając sofie do sprzątanej kanapy czy materaca, uruchamia się naświetlenie dużą lampą UV, która zabija roztocza i bakterie.

TRZY POZIOMY FILTROWANIA

Wydajny system potrójnego filtrowania wraz z filtrem HEPA nie pozwoli na wydalanie żadnych zanieczyszczeń.

DO WIELU POWIERZCHNI
W DOMU

Sofie wykorzystasz przy odkurzaniu kanap, materacy, powierzchni płaskich czy schodów albo zasłon. Zawsze pod ręką gotowy do użycia.

ZABIJA INSEKTY I ROZTOCZA

Większy komfort spania i spędzania czasu na kanapie.

LEKKI, PORĘCZNY,
BEZPRZEWODOWY

Specjalny dizajn rączki w trosce o komfort użytkowania oraz niewielka waga 1,5kg a także długi czas pracy na baterii zadowoli każdego użytkownika.

IDEALNY DLA OSÓB
CIERPIĄCYCH NA ALERGIE

Z Sofie twoje łóżko i kanapa będzie tak samo często wysprzątana podobnie jak podłogi czyszczone codziennie przez robota.

NIEZASTĄPIONE URZĄDZENIE
DO DOMU Z PUPILEM

Pomyśl jak często Twój pupil spędza czasu na Twoich kanapach czy łóżkach i jak wiele sierści po nim tam zostaje.

OBEJRZYJ

NOCNE WYPRZEDAŻE

Zapisz się i nie przegap informacji
o przecenach na ten produkt