NEEBo GREY+ (B Series)
MAPUJE POMIESZCZENIA W APLIKACJI

Dzięki żyroskopowej nawigacji robot samodzielnie odnajduję się w przestrzeni.

NAJCICHSZY ROBOT NA RYNKU

Jest super cichy zwłaszcza w trybie mopowania, kiedy pracuje nie głośniej niż 55db i możesz oglądać film, rozmawiać z rodziną czy wręcz usypiać dziecko.

DUŻA SIŁA SSANIA

Poradzi sobie z mocno zabrudzoną powierzchnią. Chrupki, ziarna fasoli czy sierść kota/psa w dywanie nie stanowią dla niego żadnego problemu.

SUPER NISKI

Wjedzie pod każdy mebel, czy gzyms twoich mebli w kuchni. O 2cm niższy od robotów z laserem, czy tych najbardziej znanego producenta na rynku.

USTAW SOBIE HARMONOGRAM PRACY

Robot ma sprzątać codziennie, tak by nie pozwolić na osiadanie mikrokurzu wpadającego przez otwarte okna, czy wnoszonego przez buty domowników. Ustaw tryb codziennej pracy na te godziny, gdy nie ma Cię w domu.

ODKURZA I MOPUJE

Czyli, robot hybrydowy to jak 2 urządzenia w 1-dnym. Zazwyczaj niech pracuje w trybie odkurzania, ale możesz wymienić mu pojemnik i puścić go w trybie mopowania, by podłoga była jeszcze bardziej odświeżona.

DUŻY POJEMNIK NA WODĘ

Zdecydowana przewaga w stosunku do produktów XIAOMI ROBOROCK. Dzięki temu raz napełnieny pojemnik wystarczana3 codzienne sprzątania z mopem.

NOWOCZESNY PROCESOR
I SILNIK BEZSZCZOTKOWY

Nowoczesne komponenty zapewniają szybkie przeliczanie pod efektywne sprzątanie, a mechanizm kół jest zdecydowanie bardziej trwały niż w tanich robotach.

INTELIGENTNE CZUJNIKI

Nie musisz się martwić, że robot spadnie ze schodów i bardzo łatwo odnajdzie w domu stację dokującą, by się naładować. Robot delikatnie podjeżdża do przeszkody i jej nie obija.

ALGORYM ZIG_ZAG

Zdecydowanie lepsze regularne sprzątanie niż w konkurencyjnych Roombach z serii 6. Robot po domu jeździ planowo, co zapewnia doskonałe sprzątanie w każdym cyklu.

STEROWANY GŁOSEM, APLIKACJĄ, PILOTEM

Ty wybierasz jak chcesz zarządzać pracą robota, choć sugerujemy, by ten po prostu sprzątał codziennie wedle harmonogramu.

WYGODNA APLIKACJA WEBACK

Kontroluj swoją pracę wygodnie poprzez aplikacje czy pod IOS czy na ANDROID.

WYDAJNE SPRZĄTANIE

Dzięki regularnemu trybowi pracy robot posprząta do 98% powierzchni Twojego mieszkania czy domu.

ZESTAW ZAWIERA:

2x Ściereczka do mopowania
4x Szczotki boczne
1x Pojemnik kurzowy
1x Pojemnik do mopowania
2x Filtr HEPA
1x Filtr podstawowy
1x Stacja ładująca
1x Ładowarka
1x Pilot
1x Taśma magnetyczna
1x Szczotka czyszcząca