Ściereczka | GLASSVAC/GLASSY - kpl.16,00 zł
Rata 0 zł/mies.
PKT00052

Napisz swoją opinię

Ściereczka | GLASSVAC/GLASSY - kpl.

Komplet ściereczek - 2 szt.

Napisz swoją opinię

ROBOT DO MYCIA SZYB

Glassy to robot do szyb zbudowany w oparciu o obrotowe tarcze, które dzięki zassaniu do okna przez silnik próżniowy, sprzątają ruchem ósemkowym twoje okna.

TWOJE OKNA ZAWSZE CZYSTE

Robot do szyb umyje Twoje okna po każdym letnim deszczu, kiedy zauważysz ślady wyschniętych kropli deszczu na szybie. Po prostu otwierasz okno, przysysasz robota do szyby i za 2 min okno będzie lśniło.

PRZEMYŚLANA PRODUKCJA

Wbudowany System Zasilania (UPS) będzie dostarczał do urządzenia prąd przez 30 minut podczas braku zewnętrznego zasilania. W ten sposób zostaje wyeliminowane ryzyko upadku robota. GLASSY posiada pilot zdalnego sterowania, pozwalający na dokładną kontrolę pracy robota. Urządzenie może być sterowane za pomocą darmowej aplikacji mobilnej Mamibot Life (do pobrania z App Store lub Gooogle Play).

SPRAWDZA SIĘ W KAŻDYM DOMU

Algorytmy nawigacyjne pozwalają wybrać sposób poruszania się robota po szybie. Model ten przeznaczony jest do okien ramowych (brak czujnika krawędzi), więc bez problemu sprawdzi się w większości domów i biur. Do dyspozycji ma ok. 5 metrów kabla wraz z przedłużaczem, co pozwoli myć nawet niestandardowe, bardzo wysokie okna.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Ściereczka do czyszczenia x 12 szt
Pilot zdalnego sterowania x 1 szt
Kabel sieciowy x 1 szt
Przedłużacz prądu stałego (4 metry)x 1
Instrukcja użytkownika x 1
Pierścień czyszczący x 4
Lina bezpieczeństwa x 1

JAK DZIAŁA GLASSY

Urządzenie należy przymocować do szyby, a po kilku sekundach robot zacznie spokojnie, ale dokładnie i systematycznie czyścić okno. GLASSY został wyposażony w specjalne silniki wytwarzające próżnię pod kołami, dzięki czemu przykleja się w poziomie i pionie na szklanych powierzchniach - oknach (pionowe, dachowe), szybach, lustrach itp. Robot przyda się także do mycia i odświeżania szyb w ogrodach zimowych.

DOSTOSOWUJE ALGORYTMY NAWIGACYJNE
DO POWIERZCHNI

Robot Mamibot to wspaniała i w pełni bezpieczna alternatywa dla ręcznego mycia okien. Odkurzacz ten dzięki specjalnym silnikom wytwarzającym próżnie pod szczotkami (pewność trzymania się na szybie), przykleja się do szyb w poziomie i pionie na szklanych sufitach czy świetlikach dachowych. GLASSY dostosowuje algorytmy nawigacyjne w taki sposób, aby dokładnie umyć powierzchnie i nie dopuszcić do zarysowań. Model ten przeznaczony jest do okien ramowych (brak czujnika krawędzi), więc bez problemu sprawdzi się w większości domów i biur..

WYTRZYMAŁA BATERIA

Nie musisz się martwić, że Twój robot spadnie. Glassy wyposażony został w awaryjny zasilacz na wypadek kiedy zabraknie prądu, oraz linkę odpowiedzialną za bezpieczna jazdę urządzenia.

OBEJRZYJ

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają