Pojemnik na wodę | MOPA25,00 zł
Rata 1 zł/mies.
PKT00073

Napisz swoją opinię

Pojemnik na wodę | MOPA

Napisz swoją opinię

NIEZWYKŁA
FUNKCJONALNOŚĆ

Nasz elektryczny mop ma niski środek ciężkości i ciężką podstawę dzięki czemu ma wysoki nacisk na froterowaną podłogę. Mimo tego niezwykle lekko się prowadzi, że nawet małe dziecko może nim operować.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Tarcze rotujące z prędkością 160 obrotów na minutę zapewnią błysk podłóg. Wygodny system prowadzenia pozwoli Ci doczyszczać podłogi w każdym miejscu domu, nawet pod niskimi meblami.

DO WSZYSTKICH
RODZAJÓW PODŁÓG

Mopa+ pozwoli Ci na dokładne mycie zarówno podłóg drewnianych i paneli nie niszcząc ich na połączeniach, a także bardzo dobrze nabłyszcza sprzątaną podłogę z terakoty.

IDEALNIE FROTERUJE
DREWNO I KAFLE

Wydajny system dozowania wody z płynem i rotujące szybko 2 tarcze myją, a jednocześnie froterują na błysk sprzątaną powierzchnie.

WYDAJNY AKUMULATOR

Pozwala na pracę do 40min jednocześnie szybko się ładując, kiedy się wyczerpie. 40min mopowania zupełnie wystarcza na wysprzątanie około 100m2 podłogi. Żadnym innym mopem nie umyjesz podłóg tak szybko i bez większego wysiłku.

FUNKCJA SPRYSKIWANIA

Możesz wymieszać wodę ze specjalnym płynem dla robotów mopujących (zgodnie z podanym przez producenta stężeniem). Dozujesz wodę wedle własnego uznania np. więcej tam gdzie widzisz zaschnięte plamy. MOPA+ nie pozostawia po sobie mokrych powierzchni, co ma istotne znaczenie na łączeniach paneli lub parkietów.

POZOSTAWIA PODŁOGĘ
CZYSTĄ I PACHNĄCĄ

WIELOFUNKCYJNY
Z WYMIENNYMI ŚCIERECZKAMI

W komplecie z urządzeniem dostajesz 2 ściereczki do trybu mopowania i 2 ściereczki do trybu froterowania. Można je prać i wielokrotnie używać.

TRADYCYJNE MOPOWANIE MĘCZY

Spróbuj Mopa+, a zdecydowanie polubisz tę czynność w sprzątaniu domu. Polubi ją nawet Twoje dziecko - sprzątanie stanie się dla niego frajdą.

PRZEWAGI MOPA+

Oto różnice pomiędzy tradycyjnym mopowaniem w stosunku do użytkowania Mopa+.

NOCNE WYPRZEDAŻE

Nocą ceny strasznie spadają