*}

Roboty z laserem

NEEBo Laser | Płyn do mopowania gratis

Zestaw 2 produktów, które ułatwią codzienne porządki w domu lub biurze:
1. NEEBo LASER – robot hybrydowy 2w1 z nawigacją laserową i funkcją mopowania. Możliwość sterowania komendami głosowymi (Google HOME, Amazon Alexa, Siri).
2. KLEEN BLUE STAR 1L - Uniwersalny środek do zmywania brudu i tłustych plam. Można go stosować w systemach mopujących robotów sprzątających i mopów elektrycznych.

Promo

Poznaj mnie

1 604,00 zł 1 577,00 zł

Roborock S5 MAX

Dostawa w sierpniu Pierwszy model xiaomi - hybrydowy 2w1, IV-tej generacji Robot, odkurza i zmywa podłogę na mokro. Skanowanie laserem i zaawansowane algorytmy sprzątania pozwalają mu na szybkie odkurzenie całego mieszkania. Wirtualne ściany, strefy zakazane - wszystko ustawisz w mobilnej aplikacji.Jego wadą w stosunku do Roborock s6 jest stosunkowo duży hałas podczas pracy

Za 5-7 dni

Poznaj mnie

1 819,00 zł

NEEBo R6 Black (P-Series) | z baterią 6400mAH

Robot sprzątający z najmocniejszą baterią wśród wszystkich robotów dostępnych na rynku

Odkurzacz automatyczny z mapowaniem laserowym + SLAM. Potężny akumulator 6400 mAh zapewnia do 4 godzin ciągłej pracy. Siła ssąca 2200 Pa zapewnia odkurzanie nawet zabrudzonych dywanów.

Możliwość mopowania to dodatkowa zaleta tego urządzenia. Funkcja Carpet Boost zapewnia 2x zwiększenie siły ssania w momencie gdy robot wjedzie na dywan. W pełni sterowany głosem / aplikacją / pilotem / z przycisku  

Dostępne

Poznaj mnie

1 777,00 zł

Roborock S6 biały

Dostawa w sierpniu

Robot IV generacji Pierwszy model od Xiaomi w miarę cichy w najniższym trybie ssania, ale w wysokim to wciąż 67dB, czyli dużo więcej niż Neebo Laser. Wydajny procesor przetwarzający dane z precyzyjnego lasera sprawia, że S6 może zmapować Twój dom, a następnie wyczyścić jeden pokój, wiele pomieszczeń lub cały dom - wystarczy kilka kliknięć w aplikacji na smartfona. To wszystko dzięki IV ewolucji technologii w robotach wykorzystuje on ten sam system co marki LENOVO, Neebo, Neato

Za 5-7 dni

Poznaj mnie

1 999,00 zł

Ecovacs Deebot OZMO 950

Hybrydowy odkurzacz automatyczny z laserowym mapowaniem pomieszczeń. Odkurza i mopuje. Funkcja rozpoznawania nawierzchni nie pozwoli mopować dywanów. Wiele możliwości dostosowywania trybów pracy do preferencji użytkownika. Aplikacja mobilna do sterowania. 

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

2 355,00 zł

NEEBo R60 (P-Series) | PRZEDSPRZEDAŻ

Dostarczymy go już w 20 lipca ! |robot V-generacji z LDS wspomaganym kamerami. Super szybki robot w czasie sprzątania  Pierwszy na rynku robot sprzątający łączący skanowanie laserem (LDS) i kamerą (SLAM 3.0). Siła ssąca 5000 Pa! Akumulator o pojemności aż 6400 mAh! Pogromca Neato, Xiaomi w kategorii robotów z Laserem, poniważ oferuje zupełnie inną jeszcze lepszą jakoś sprzątania
Za 5-7 dni

Do końca promocji:

Poznaj mnie

3 077,00 zł 2 477,00 zł

Neato Botvac D7

Niezawodny robot odkurzający do różnorodnych powierzchni płaskich, wyposażony w wydajny filtr Ultra Performance, technologię skanowania laserowego LaserSmart oraz sterowanie bezprzewodowe.

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

2 199,00 zł

NEEBo L.DS Laser Pro

Robot sprzątający lepszy pod wieloma względami od iRobot Roomba S9+! Odsysanie śmieci w stacji dokującej, mapowanie laserem, wysoka siła ssania, możliwość mopowania podłogi na mokro, pojemny akumulator = długa praca.

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

6 277,00 zł 4 075,59 zł

Roboty z kamerą

TRIFO | z monitoringiem video

Robot sprzątający III-ej generacji TRIFO to super cichy i najniższy robot wśród wszystkich konkurentów. Ma m.in. funkcję rozpoznawania poszczególnych pomieszczeń, trzystopniową regulację mocy siły ssącej, historię sprzątania, % zużycia elementów wymiennych oraz video monitoring, dzięki któremu możesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Twoim domu.
OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

1 177,00 zł

TRIFO | z monitoringiem video

Robot sprzątający III-ej generacji Super cichy i najniższy robot wśród wszystkich konkurentów z technologią VSLAM. Ma m.in. funkcję rozpoznawania poszczególnych pomieszczeń, trzystopniową regulację siły ssącej, historię sprzątania, % zużycia elementów wymiennych oraz video monitoring, dzięki któremu możesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Twoim domu.
Dostępne

Poznaj mnie

1 177,00 zł

NEEBo TRIFO+ | z monitoringiem video

| Hybrydowy Robot 2w1 III-ej generacji NEEBo Trifo+ VSLAM Black to najniższy oraz super cichy robot wśród wszystkich konkurentów posiada m.in. funkcję rozpoznawania poszczególnych pokoi, trzystopniową regulację mocy siły ssącej, historię sprzątania, % zużycia elementów wymiennych oraz video monitoring, dzięki któremu możesz być na bieżąco, co dzieję się w Twoim domu. I co najważniejsze- mopuje!
Dostępne

Poznaj mnie

1 277,00 zł

iRobot Roomba 981

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 981 to absolutnie najlepszy wybór z modeli iRobot. Zapewnia regularne sprzątanie z czym nie radzi sobie roomba e5 i ma wydajny system zbierania brudu DoubleBrush. Roomba 981 ma najlepszy stosunek w miarę niska cena / za kompletną wydajność. niestety nie zmopuje podłóg. Ma tylko 1rok gwarancji! 

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

2 299,00 zł

iRobot Roomba S9+

Przełomowa technologia wbudowana w zupełnie nowy kształt robota, który sprząta w narożnikach, wzdłuż krawędzi oraz tworzy mapę domu.

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

5 877,00 zł

iRobot Roomba i7

Robot sprzątający z kamerą i technologią Imprint. Tworzy wirtualną mapę mieszkania - vSLAM. Kontrola przez aplikację mobilną. Czas pracy to tylko do 50min ale wraca w miejsca, które nie posprzątał 

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

2 397,00 zł

Roboty z żyroskopem

NEEBO Grey+ | hybrydowy robot 2w1. Najcichszy ze wszystkich

Hybrydowy Robot 2w1 |odkurza i mopuje. Uczy się rozkładu pomieszczeń, aby zwiększyć efektywność sprzątania o minimum 33%. Podobny w efektywności sprzątania do iRobot Roomba e5 ale jeździ dużo bardziej regularnie dzięki patentowi zig-zag (ten sam system uporządkowanego sprzątania stosowany przez Xiaomi Roborock. Mega atrakcyjna cena wraz z EXTRA prezentem! TAŚMA magnetyczna czyli możliwość wyznacznia ścian wirtualnych Sterowanie głosem/telefonem/pilotem/asystentem głosowym
Dostępne

Poznaj mnie

1 077,00 zł

iRobot Roomba e5

Robot sprzątający I generacji 

Robot sprzątający z jedną szczotką boczną i dwoma głównymi. Zapewnia do 90 minut ciągłej pracy. Kontrola przez aplikację mobilną - wirtualne ściany, harmonogramy sprzątania, itp.

Dość hałaśliwy w swej pracy, wiec musi sprzątać gdy nie ma Cię w domu. Odbija się przypadkowo czyli nie ma algorytmu ZIG-ZAG czyli systematycznej pracy jakie oferuje np. Neebo GREY+. No i nie zmopuje podłogi 

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

1 397,00 zł 1 386,00 zł

RoboJet Duel 3

Hybrydowy robot sprzątający 2w1 - odkurza i mopuje. Ssanie 1800 Pa. Mapowanie przestrzeni za pomocą czujników i żyroskopu. Aplikacja mobilna do kontroli i harmonogramów. Wysokość 7,5 cm.

Dostępne

Poznaj mnie

1 349,00 zł

Roboty do okien

Mamibot W110T | PROMO 3 lata gwarancji

|Robot do mycia okien z obrotowymi froterujący   DOSTAWA połowa Maja Ten robot przysysa się do szyby dzięki technologii próżniowej i myje okna polerując je tarczami obrotowymi. Jest idealny do mycia okien / kabin prysznicowych / ścian kafelkowych i szklanych.
OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

977,00 zł

HOBOT 388

Robot bezpiecznie zmyje okna, panele szklane i inne gładkie powierzchnie, żeby użytkownik nie musiał tego robić. Wydajny i bezpieczny - ma linkę i UPS podtrzymujący pracę urządzenia. Do okien z ramami.

Dostępne

Poznaj mnie

1 699,00 zł

Odkurzacze pionowe

NEEBO Plushy 3w1 |PRE-ORDER

Dostawa w sierpniu Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z możliwością jednoczesnego sprzątania i mopowania. Magnetyczny moduł mopujący i wodoodporna szczotka znacznie poprawiają jakość sprzątania. Przydatne akcesoria - mała turboszczotka, elastyczna rura, końcówka do delikatnych powierzchni
Za 5-7 dni

Poznaj mnie

1 377,00 zł

NEEBo PUPPYoo T9 Lite | PRZEDSPRZEDAŻ

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy o wysokiej wydajności sprzątania dzięki technologii cyklonowej i filtrowi HEPA12. Cicha praca - do 72 dB. Elementy odkurzacza można myć.
Za 5-7 dni

Poznaj mnie

677,00 zł

NEEBo T10 Mix

Najtańszy z najlepszych na rynku odkurzacz odkurzacz jak Dyson czy Xiaomi. NEEBo T10 Mix to wysokiej jakości odkurzacz bezprzewodowy o wysokiej sile ssania. W zestawie sporo wymiennych końcówek. Wyróżnia się designem i długim czasem pracy.  W dodatku jest w mega atrakcyjnej cenie.
Dostępne

Poznaj mnie

677,00 zł

NEEBo T10 Home

Najlepszy odkurzacz wśród konkurentów takich jak Dyson czy Xiaomi. NEEBo T10 Home to wysokiej jakości wykonania odkurzacz bezprzewodowy o wysokiej sile ssania z zestawem wymiennych końcówek. Model ten wyróżnia się też designem oraz długim czasem pracy. Modele na naszej stronie różnią się od siebie zestawem akcesoriów, kolorem lub specyfikacją produktu.

Dostępne

Poznaj mnie

877,00 zł

NEEBo T12 Mate (P-Series) |PRZEDSPRZEDAŻ

Zupełna nowość! Odpowiedź na Dyson v11! Absolutnie Najmocniejszy inteligentny odkurzacz pionowy o mocy ssania aż 29 000PA! Podwójna mechaniczna szczotka rolkowa. Inteligentna elektronika - samoczynnie zwiększa moc, gdy jest to potrzebne. 6-stopniowa filtracja - w tym 2 filtry HEPA! Wyświetlacz OLED, oświetlenie podłogi diodami LED. No i wygląda zdecydowanie bardziej #FANCY od Dyson v11 czy Dyson v10 Zdobywca nagrody RedDot 2020! Absolutny TOP w odkurzaczach pionowych!
Za 5-7 dni

Poznaj mnie

1 577,00 zł

Dyson Cyclone V10

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson Cyclone V10™. Cyfrowy silnik i technologia 14 cyklonów zapewnia dużą moc ssącą przy zadowalającym poziomie hałasu. Czas pracy do 60 min, higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz, wydajny i zmywalny filtr HEPA (wyłapuje najdrobniejsze drobinki pyłu) i możliwość szybkiej zmiany odkurzacza pionowego w ręczny i na odwrót, to dodatkowe zalety.

Za 5-7 dni

Poznaj mnie

2 199,00 zł

Dyson Cyclone V11

Dostawa w sierpniu Połączenie szybkości silnika, technologii cyklonowej, czujników i wielu końcówek to właśnie odkurzacz pionowy Dyson V11. Turboszczotka High Torque pozwala dobierać siłę ssania i obrotów do obciążenia.
Za 5-7 dni

Poznaj mnie

3 599,00 zł

Roborock H6

Odkurzacz pionowy do dokładnego, długiego sprzątania całego domu i nie tylko. Jest w stanie odkurzać przez 90 minut pracy w trybie ECO i do 10 minut w trybie MAX.

Za 5-7 dni

Poznaj mnie

2 400,00 zł

Odkurzacze cyklonowe

NEEBo PUPPYoo WUHAN

Wielofunkcyjny odkurzacz z poręcznym systemem składowania w szafie w przedpokoju o dużej pojemności i dużej sile ssania!

Zadbaliśmy o dobry wygląd i specyfikację!

Jest dostępny w mega atrakcyjnej cenie! I'mIN#7neebo!

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

377,00 zł

NEEBo PUPPYoo S9 Turbo

| WIELKA PRZEDSPRZEDAŻ / PRE-ORDER

No1 na rynku jeśli chodzi o moc ssania - 28 000 Pa

PUPPYoo S9 Cyclone przypomina klasyczny odkurzacz, ale jest super nowoczesnym urządzeniem sprzątającym. Cyklonowa technologia pozwala na dużo dokładniejsze sprzątanie. Bezworkowy pojemnik na zanieczyszczenia łatwo i higienicznie oczyścisz z nagromadzonego kurzu. Ergonomiczny uchwyt i wydajna turbo-szczotka ułatwiają jego użytkowanie.

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

1 277,00 zł

Mopy elektryczne

NEEBO MOPA+

| mop elektryczny 3w1. Super urządzenie do szybkiego umycia podłóg drewnianych czy kafli. Najlepszy efekt polerowania i czystych podłóg i fug Ten elektryczny mop bezprzewodowy myjący, pastujący, froterujący wszystkie powierzchnie w domu.Wspaniały pomocnik zwłaszcza w domach z olejowanymi podłogami drewnianymi.
Dostępne

Poznaj mnie

577,00 zł

BISSELL SpinWave

Elektryczny mop który wyszoruje podłogi z kafli, paneli i drewna, aby użytkownik nie musiał tego robić. Bezpieczny do czyszczenia odpornych na wodę twardych podłóg.

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

699,00 zł

Oczyszczacze powietrza

Corona maska N95/FFP3

o najwyższych parametrach ochrony antywirusowej

Silikonowa maseczka ochronna na twarz wielokrotnego użytku z wymiennymi filtrami spełniającymi standardy N95 i FFP3.

Można sterylizować maseczkę i filtry!

Dostępne

Poznaj mnie

47,00 zł

NEEBo AIR | Drugi filtr gratis

Najlepiej zaprojektowany oczyszczacz powietrza na Polskim rynku. 

Piękna forma i wysoka specyfikacja a także filtr HEPA13 zapewni Państwu czyste powietrze w małym salonie wieczorem, w sypialni nocą.

Nasz AIR jest super cichutki :)   

No i jest w mega atrakcyjnej cenie I'mIN#7neebo. Teraz drugi filtr gratis!

Dostępne

Poznaj mnie

454,00 zł 377,00 zł

Roboty koszące

Yard Force Compact 280R

Kosiarka automatyczna do trawników o powierzchni do 280m². bezpiecznie zadba o Twój trawnik - ma czujniki ultradźwiękowe. Cicho i wydajnie skosi trawę na zadanej przez Ciebie wysokości. Szerokość koszenia 16 cm.
Za 5-7 dni

Poznaj mnie

1 877,00 zł

Robomow RX20u

Kosiarka automatyczna do małych trawników do 300 m2. Obsługa aplikacją mobilną. Szerokość koszenia jak w droższej konkurencji - 18 cm. Regulowana wysokość cięcia. Do trawników o powierzchni do 300m2.

Dostępne

Poznaj mnie

2 399,00 zł

Yard Force LUV1000Ri

Kosiarka automatyczna do dużych trawników o powierzchni do 1000m2. Bezpiecznie zadba o Twój trawnik - ma czujniki ultradźwiękowe iRadar. Idealna do skomplikowanych ogrodów. Kontrola przez aplikację. Szerokość koszenia 18 cm.

Dostępne

Poznaj mnie

3 977,00 zł

Robomow RC304u

Kosiarka automatyczna do dużych trawników o powierzchni do 1000 m2. Pełna kontrola przez aplikację mobilną. Duża szerokość cięcia - 28 cm. Zakres wysokości koszenia 15-60 mm. Sterowany aplikacją mobilną.

Dostępne

Poznaj mnie

4 999,00 zł

Husqvarna Automower 305

Robot koszący do trawników o powierzchni do 600m2. zadba o Twój trawnik o każdej porze dnia i nocy, zarówno w czasie ładnej pogody jak i deszczu. Mulczowanie (rozdrabnianie skoszonej trawy na nawóz), łatwe mycie, liczne czujniki - łatwy w obsłudze i bezpieczny. Szerokość koszenia 22 cm.
Za 5-7 dni

Poznaj mnie

4 999,00 zł

Husqvarna Automower 420

Ultracichy robot koszący do trawników o powierzchni do 2200 m2! Zadba o Twój trawnik o każdej porze dnia i nocy, zarówno w czasie ładnej pogody jak i deszczu. Mulczowanie (rozdrabnianie skoszonej trawy na nawóz), łatwe mycie, liczne czujniki - łatwy w obsłudze i bezpieczny. Szerokość koszenia do 24 cm.

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

9 999,00 zł

Husqvarna Automower 435x AWD

Kosiarka automatyczna z napędem na 4 koła. Do trawników o powierzchni do 3500 m². Podjeżdża pod zbocza o nachyleniu do 70 %. Wyposażona w światła LED i intuicyjny interfejs z kolorowym wyświetlaczem. Funkcja Automower Connect - śledzenie GPS w razie kradzieży.

OSTATNIA szt.

Poznaj mnie

21 799,00 zł

Zucchetti Ambrogio L85 Elite

Automatyczna kosiarka do trawników o powierzchni do 2 200 m² z pochyłościami do 55%. Samooczyszczające się koła z kolcami pozwalają sprawnie się poruszać po murawie. Szerokość koszenia 29 cm.

Dostępne

Poznaj mnie

9 499,00 zł

Roboty do basenów